Нову каплицю Матері Божої Покрови відкрили при в’їзді в село Олешин. Побудували її у сквері на честь комбата Андрія Гергерта із позивним “Червень” та усіх полеглих у російсько-українській війні героїв.

Запалимо вічний вогонь ми скорботи/ За тих Героїв, що не впали духом./ І не дали країну побороти,/ Нехай земля усім їм буде пухом...
Саме такими словами розпочалися урочистості напередодні Дня захисників і захисниць України та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Хмельницькому професійному ліцеї №8, присвячені відкриттю меморіальних дошок Героям українсько-російської війни Ковалю Володимиру та Павлову Іллі.

Нещодавно Укрпошта оголосила про запуск пересувних відділень. Отож ми звернулися до поштового оператора за роз’ясненнями, як і де вони працюватимуть, і які нові послуги отримають жителі сіл.

Все, що потрібно для участі — відправити дрібний пакет за кордон Укрпоштою в період із 01.10.21 до 31.12.21 та внести трек-номер у форму на сайті: bit.ly/expopromokods
Щомісяця буде розіграно  по 100 нових промокодів, тож у вас є всі шанси виграти не один промокод, а декілька.
Надсилайте якомога більше унікальних трек-номерів, щоб збільшити свої шанси на перемогу.
Тим, кому пощастить виграти знижку 50%, отримають повідомлення у Viber. Крім того, результати розіграшу будемо публікувати на сайті.
Беріть участь та стежте за оновленнями. Можливо, саме ви станете одним з переможців!

Національний науковий центр «Інститут бджільництва імені П.І.Прокоповича» запрошуємо вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів, а також усіх, хто цікавиться галуззю бджільництва, взяти участь у Науково-практичній конференції «Сучасне бджільництво в Україні та в світі».