Нещодавно керівництво бригади Національної поліції «Лють» вручило нагороди «Хрест хоробрих» від Головнокомандувача Збройних сил України рідним бійців бригади, які віддали життя за незалежність України.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про повернутих до України дітей — це 6 дівчаток, серед яких дві рідні дворічні сестрички-двійнята, та 5 хлопчиків. Найменшій повернутій дитині — 2 роки, найстаршій — 16 років. За словами Уповноваженого двох діток зустрічали з каретою швидкої, оскільки одна дитинка зовсім не може пересуватися.

про перелік вакансій в Хмельницькій області: 

  1. Начальник планово-економічного відділу запрошується на роботу, з/п 25 000 грн. Контакти: Красилівське управління Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості, м. Красилів, вул. Центральна, 1, тел. (066) 173-12-61.

   

20 лютого – у День вшанування Героїв Небесної Сотні в Чорноострівській громаді відбулося відкриття Меморіальної дошки на честь захисника України Романовського Іллі Володимировича. Мужній воїн, який був справжнім патріотом України, людиною високої честі, справедливим і авторитетним серед друзів і бойових побратимів, загинув 25 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання.

«І знову розпочинаємо тиждень правильно!
Ще 12 квадрокоптерів DJI Mavic 3T Thermal від сьогодні уже працюють в підрозділах Сил Оборони.
Закупівля бюджетна, вартість - 2,4 млн грн.
Навіщо я щоразу повторюю ці цифри? Щоби кожен зрозумів, який його внесок в майбутню Перемогу. Дякую, що сплачуєте податки і даєте можливість купувати дрони і не тільки!
З початку 2024 року ми передали військовим уже 110 квадрокоптерів та 820 FPV-дронів, придбаних з казни міста. Це майже 36 млн грн.
Крім цього, купували і за власні кошти, за кошти благодійників, через проект «Битви стартапів», ну і звичайно ж, власна збірка.
Зараз оголошуємо нові тендери. Це безперервний процес, який не будемо зупиняти.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.