Якщо ні, то поспішайте, бо невдовзі на вас чекає другий етап розіграшу серед найдавніших наших читачів. Ви з «Подільськими вістями» вже не один десяток років, принципово читаєте саме наше видання, ділитеся своїми враженнями від публікацій, висловлюєте побажання, тому цей розіграш – для вас.
Зважаючи на нинішню непросту ситуацію в державі, скрутне матеріальне становище, ви знаходите можливість передплатити газету «Подільські вісті». Це справжня незрадлива любов, яка нас із вами об’єднує багато років.
Уже в самому розпалі передплатна кампанія на друге півріччя 2020 року, тож не забудьте передплатити видання і надіслати нам копію квитанції. Так ви автоматично стаєте учасником лотереї із хорошими призами. А ми навідаємося до вас, аби вручити подарунок!

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 27 травня 2020 року, на Хмельницькій АЕС підтверджено 15 випадків захворюваності на COVID-19, з них 10 осіб одужало. За минулу добу нових випадків коронавірусу не виявлено.

Минулої неділі з велелюддям, морем квітів і сліз у Славуті зустрілися і… попрощалися зі славним земляком Сергієм Володимировичем Тимощуком, 1995 року народження, солдатом 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Юнак  героїчно загинув 31 серпня 2014 року в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.  Саме з цього часу хлопець вважався зниклим безвісти. Тривалий час нестерпного чекання давав бодай крихітну надію рідним. У лютому 2020 року рештки його тіла передали з окупованої території. Аналіз ДНК підтвердив  особу кіборга.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно лісничого одного із лісництв державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Він обвинувачується в одержанні хабара.

COVID-19
Станом на ранок 24 травня коронавірус виявлено у 20986 українців. З них 7099 пацієнтів одужали, 617 — померли. На підконтрольній Україні території Донеччини підтверджено 143 випадки COVID-19, в Луганській області — 43.
Невизнане та самопроголошене терористичне квазідержавне утворення «ДНР» підтверджує 385 випадків коронавірусу на підконтрольній їй території, з них 10 пацієнтів померли. Угруповання «ЛНР» не повідомляло про нові випадки коронавірусу з 22 травня. На даний момент у формуванні визнавали 377 хворих на COVID-19, у тому числі п’ять летальних випадків.