Таке рішення було прийнято керівництвом Летичівської ТГ після аналізу організованого раніше опитування жителів громади на офіційному сайті Летичівської селищної ради та у мережі фейсбук.

Ще один автомобіль, придбаний завдяки активності нашого волонтерського руху, виїхав з Чемеровець, наразі буде переданий представникам однієї з військових частин, а далі прямуватиме  аж до передових рубежів, де несе службу   наш земляк-чемерівчанин. Місцеві підприємці навантажили автомобіль продовольством для бійців. Впевнені, цей черговий транспортний засіб, переданий Чемеровецькою громадою Збройним Силам України, допомагатиме військовим оперативно виконуватиме бойові завдання, що сприятиме у наближенні нашої спільної перемоги над ворогом.

З 1 грудня 2022 року розпочалася заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства НААН України, заборона триватиме до 30 червня 2023 року включно.

З 2 січня 2023 року в Хмельницькій міській громаді розпочнеться приписка юнаків 2006 року народження до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Відповідне розпорядження підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Асоціація міст України допомогла Хмельницькому отримати гумдопомогу у вигляді підгузків. Із гуманітарного штабу міста Києва до Хмельницького регіонального відділення АМУ було відправлено 1 500 кг дитячих засобів гігієни.