Відповідне повідомлення отримане по системі швидкого оповіщення щодо невідповідних інгредієнтів в коктейлі з оливок, нарізаних оливок і солодкого перцю в оливковій олії, що експортувались з Іспанії (виробник: ENCURTIDOS L'OLIVERA, S.L., Valencia) до України (отримувач: ТОВ «РАДОВА ВЕСТ ТРЕЙД», вул. 22 Січня 26-а, кв. 60, м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, Львівська обл., 82100). Ця продукція є небезпечною.

З метою недопущення в обіг такої продукції, Кам’янець -Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області доводить до відома операторів ринку щодо обов’язку вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках предмети та матеріали, які контактують з харчовими продуктами, якщо встановлено, що визначені матеріали можуть впливати на безпечність та інші характеристики харчових продуктів й спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи (ст.20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»).
Зокрема, у разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу на території Закупненській ТГ необхідно негайно інформувати, Кам’янець -Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області для вжиття відповідних заходів за адресою: вул. Європейська, 19, смт. Чемерівці, Кам’янець - Подільський район, Хмельницька область, 31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..