«У дитини пупкова грижа. Чим допоможе народна медицина?» Вероніка, м. Красилів
Народна медицина рекомендує шматочок марлі змочити в соку кислої капусти і покласти на грижу, а зверху притиснути зрізом сирої картоплини. Закріпити пов’язкою.

Дванадцять пісних страв в селі Опішня (Опішне) на Полтавщині. Всі дванадцять страв на Святу Вечерю готувала етнологиня Олена Щербань. Ці 12 страв готувалися в печі, як колись це робили наші прабабусі. Піч, горщики, рогачі та найпростіші складники з городу та саду. Цим всім буде користуватися господиння під час готування рецептів пісних страв переддень Різдва. Але ці пісні страви кожен з вас може приготувати і в себе на кухні з використанням сучасних засобів.

 

Серед пріоритетних завдань які Уряд визначив собі на 2021 рік, особливо позначено здійснення державної інвентаризації земель, відповідне розпорядження № 276-р від 24 березня 2021 року затвердив Кабінет Міністрів України і виконання поставленої задачі стосується усіх областей без винятку.

 

За порушення кримінальних понять людину забили до смерті, а «борця за тюремну справедливість» суд засудив до 9 років.

  

В області продовжуються перевірки щодо дотримання карантинних обмежень.

 

Минулої доби надзвичайними визволяли тварин, людей, гасили пожежі.

З 1 до 30 січня 2022 року здійснюється прийом документів для надання матеріальної допомоги студентам соціально незахищених та пільгових категорій для навчання у закладах вищої освіти України усіх форм власності, відповідно до Положення про надання матеріальної допомоги студентам пільгових категорій для навчання у закладах вищої освіти України усіх форм власності, затвердженого рішенням п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 30.03.2011 року № 67 зі змінами.

Що не кажіть, а таки вміє Кам’янець-Подільський чимось здивувати, прославити себе, виділитися з-поміж інших міст чи містечок. Як у позитивному, так і в негативному плані. Бо в якому ще місті України другий рік поспіль, з жовтня 2020-го депутати міської ради неспроможні обрати секретаря, отож міському голові доводиться поєднувати дві посади? Хоч місцеві вибори відбулися в жовтні минулого року, але до цього часу міська рада працює із виконавчим комітетом, призначеним ще місцевими обранцями минулого скликання.

За матеріалами СБУ суд визнав винним громадянина України, який шпигував на користь спецслужб Російської Федерації. Зловмисник збирав і передавав розвідувальну інформацію про українські військові підрозділи, що дислоковані на території Хмельниччини. 

У пресі з’явилися повідомлення, що деякі чиновники України пропонують перевести українську мову із «кирилиці» на «латину»...
Українці! Не дивуймося і...  не хвилюймося.
В період світової епідемії розмаїтого чортовиння навіть у найрозумнішу голову може ускочити найдурніша і найпідліша провокативна думка. Основне — не дати активізуватися ще й епідемії моральній. Тобто всіма силами мусимо призупинити «kodvid» духовний. Тобто — ще один вид збудника епідемії. («Kodvid» — це не описка. Це — хвороба, яка вбиває генетичний код народів. Думаю, що букву «d» свідомо прибрали)...

...

Свята у розпалі і є спокуса залипнути в телевізор. Навіть тим хто цього раніше не робив. Чи дійсно перегляд телепрограм робить людей тупішими? Давайте розбиратися.  У новому відео йдеться про дослідження в якому науковці показали, як розважальне телебачення впливає на розумові здібності людей та схильність голосувати за популістські партії.

Наслідки обстрілу Маріуполя російськими «Градами», 24 січня 2015 рік

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни».

Як не прикро констатувати, та Україна вже кілька років поспіль посідає своє законне місце в першій десятці серед країн світу за смертністю. Ми, на жаль, з роками лише міняємо позицію – то на другому місці, то на четвертому, а тепер – на п’ятому. Тож маємо показник у понад 14 випадків на 1000 осіб (середній у світі – 8). Загальна тривалість життя чоловіків становить 67,6 років, а жінок – 77,1. Якщо порівняти з кількома країнами світу, то у Сполучених Штатах Америки живуть у середньому понад 78 років, а у Великій Британії, Франції, Італії та Німеччині – понад 80 років. До прикладу, в Польщі позначка середньої тривалості життя коливається на цифрі 77,8 років.

З одного боку, ми обурюємося, що вже практично весь світ розпочав вакцинування від коронавірусу, а ми — в одному ряду з найвідсталішими країнами, сумирно чекаємо, коли ж до нас нарешті дійде якась вакцина. З іншого — ми не знаємо достеменно, яка ж вакцина нам дістанеться, якою буде її ефективність і, найголовніше, — безпечність. Тому все більше починаємо непокоїтися: чи гарантована нам все-таки безпека і чи будемо після щеплення захищені від COVID-19?

На Хмельниччині, як і в усій Україні, з початку поточного року спостерігається соціальна напруга, відбуваються акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги: постачання газу й електроенергії, тепла та води, розподіл газу тощо.

 

На Шепетівщині поліцейські швидко зловили крадія  

З першого січня цього року діють нові правила виїзду бригад швидкої допомоги на виклики.

 

Міністерство культури України та Державна установа «Український інститут книги» придбали більше тисячі примірників книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо».

Ще у 2019 році Степан Хмара — український політик, правозахисник, довголітній політв'язень радянських концтаборів, народний депутат України І, II та IV скликань, Герой України — спрогнозував майбутнє.  Із трибуни Верховної Ради України під час свого виступу 4 грудня нардеп Степан Ількович закликав українців не допустити початку продажу землі.

  

Як діяти споживачеві коли його змушують залишити речі в камері схову і хто відповідає за їх збереження?

 

СБУ викрила угруповання, яке заволодівало коштами громадян під виглядом участі у біржових торгах

Згадаймо...

Цьогоріч Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ініціює низку онлайн семінарів з метою розповсюдження інформації щодо попередження та недопущення отруєння бджіл під час обробітку полів засобами захисту рослин.

Найрезонанснішими подіями останнього часу в Україні стали протести з приводу підвищення послуг на житлово-комунальні послуги. Передусім на газ. Вони охопили практично усю державу. Наскільки треба бути прикрими, або нездалими, щоб так допекти українців?

Невиліковна хвороба передчасно забрала з бойових рядів хороброго бійця, палкого патріота України, подолянина, жителя села Вербка Павла ФРАНЦЕВА.

Вона невимовно сумує за сином. Чекає з нетерпінням тієї хвилини, коли почує у телефонній трубці його голос. Переживає за рідних, знаючи, що через далекі відстані і переживання, і сум особливо пекучі. Проте відмовитись від шляху, який обрала свідомо, теж не може. На війні Ольга Копець із 2014-ого.
Здобувши освіту юриста, вона, напевно, могла би пошукати роботу в затишному офісі, в спокійній обстановці. Проте прагнення дівчини були зовсім іншими.
Я з дитинства мріяла працювати або в поліції, або бути військовослужбовцем. І коли отримала диплом юриста, насамперед «цілилася» на службу в поліції. Та мене – забракували, не пройшла за конкурсом. Зате знадобилася в армії.

колишньому керівництву Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області у вчиненні кримінального правопорушення.

У Національній академії Держприкордонслужби України підбили підсумки освітнього процесу за І семестр 2020-2021 навчального року, наукової та науково-технічної діяльності, роботи з персоналом академії та роботи з матеріально-технічного забезпечення академії за 2020 рік.

Заступника командира угруповання бойовиків викрила контррозвідка Служби безпеки України. Фігурант, як з’ясувало слідство, у 2015 році приєднався до терористичних угруповань. Згодом його призначили заступником командира так званої «роти 3-го мотострілкового батальйону 4-ї окремої мотострілкової бригади», яка причетна до обстрілів позицій українських військових підрозділів.

Про Понінківську картонно-паперову фабрику дізнався ще в першому класі. Як усі учні, виконував домашні завдання, класні, самостійні і контрольні роботи у зошитах, які вона випускала. Про що згадую з вдячністю. Дуже хотілося побувати на ній і подивитися на процес. І ось мрія здійснилася! Через 50 років після закінчення школи.

Саме так вважають в Союзі промисловців і підприємців, Об’єднанні організацій роботодавців Хмельницької області. І не тільки перед великими і успішними, а й перед усіма виробниками. Бо якщо є виробництво, то там організовані робочі місця, працюють люди, отримують заробітну плату, утримують сім’ї.

Сьогодні, 27 січня, на розі вулиць Вайсера та Соборної відкрили пам’ятний знак у до вшанування жертв Голокосту, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Контролери у хмельницьких тролейбусах перевіряють наявність електронних квитків у пільгових пасажирів та вміння користуватися валідатором, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

За затвердженим наказом МОН, з 1 лютого до 5 березня можна буде зареєструватися на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Сьогодні вночі, 27 січня, за опівніч ДСНС погасила пожежу двох автомобілів, що стояли у дворі по Хмельницькому шосе в Кам’янці-Подільському, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

В кишені форми інспектора слідчого ізолятора було знайдено метадон, канабіс та амфетамін, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

  

Поліція районного центру відреагувала на події які мали місце 24 січня близько сьомої години вечора на  проспекті Грушевського неподалік кафе «Берізка».

 

Державні інспектори Держпродспоживслужби Хмельниччини  наклали штраф на рибопереробне підприємство області

 

У Летичеві шахраї намагались ошукати вісімдесятитрирічну пенсіонерку

податкові новації обговорено на  онлайн-нараді з представниками бізнес-асоціацій  
У селекторній залі Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з розгляду новацій у податковому законодавстві, зокрема, застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та питань з врегулювання податкового боргу платників.

В Хмельницькому полку сил спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України проводиться курс спеціальної тактичної підготовки малих підрозділів.

40-річній жінці загрожує позбавлення волі терміном до 10 років, повідомляє пресслужба поліції Хмельницької області.

Суботнім вечором, 23 січня, поліцейські знайшли 81-річного пенсіонера, що загубився у лісі під час прогулянки, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

У межах Понінківської сільської ради ділянка землі вартістю 14,4 мільйона гривень, що виділена у постійне користування державного підприємства, використовується не належним чином, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.