Правильно люди кажуть, що найдорожче у людини — це її здоров’я. Але здоров’ячко, на жаль, має здатність часто нас підводити. І як тільки стається така біда, ми чимдужче мчимо за допомогою до людей у білих халатах. І, погодьтесь, приємно коли вас зустрічають не просто професіонали, а ще й доброзичливі та щирі медичні працівники, яким дійсно не байдужі ваші проблеми, бо тоді і віра у подолання недугів та болячок зростає в рази.

Саме такі професійні люди трудяться у Полонській консультативно-діагностичній поліклініці. Під керівництвом завідуючої Вікторії Гринчук злагоджено працює дружний і доброзичливий колектив. Медперсонал тут підібраний з прекрасних фахівців. Саме від працівників поліклініки залежить дуже багато, адже вони відповідають за діагностування захворювань. Від їхньої роботи залежить правильне визначення і походження проблем зі здоров’ям, які турбують пацієнтів. Правильні і своєчасні висновки та рекомендації лікарів можуть допомогти уникнути чи вилікувати ту чи іншу недугу.
У Полонську поліклініку приходять різні люди, кожен зі своїми проблемами і болем. «Кожна людина має бути вислухана і почута. Кожен лікар повинен поставитися до свого пацієнта, у першу чергу, з добротою та теплом. Це головне кредо роботи нашого закладу», — каже  Вікторія Іванівна.
Попри усі недоліки вітчизняної галузі медицини, з її недосконалістю і хронічним недофінансуванням, головним ресурсом цієї сфери є медики-професіонали, небайдужі і щирі люди, які кожного дня стоять на сторожі найдорожчого нашого скарбу — життя і здоров’я. Цим і багата Полонська поліклініка, це її головна перевага — чудові, людяні і добросердечні фахівці, які знають і люблять свою справу.