Приємна подія відбулася в Ізяславській центральній районній лікарні – до медичного закладу завітав Анатолій Ковальчук – представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання»), уродженець села Тернавка Ізяславського району, який співпрацює із фондом пані Патрисії Гаррісон (Великобританія).

Це вже другий дарунок від Фонду для громади Ізяславського району. Перша допомога була надана в жовтні 2019 року. Тоді пан Анатолій Ковальчук передав обладнання на суму 25 тисяч гривень. У пологовому відділенні відбулася символічна передача лікарні придбаного апарата – інкубатора для новонароджених YP-920, вартістю 300 тисяч гривень. Пан Анатолій вручив лікарю-неонатологу пологового відділення Ізяславської ЦРЛ Вікторії Набоці документи на медичний пристрій. До речі, інкубатор вже використовувався за прямим призначенням, у ньому перебувала новонароджена дитина в ніч із 13 на 14 січня.
Медичний персонал щиро подякував пані Патрисії Гаррісон та пану Анатолію за їхню невтомну діяльність у підтримці дітей Ізяславщини.
Під час спілкування представника фонду та представників влади Ізяславщини було наголошено, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного лікувального обладнання, не одноразова акція, а продовження тривалої співпраці між Ізяславською ЦРЛ і фондом «Нью Бегіннінс». У квітні цього року очікується приїзд делегації представників Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великобританії на Ізяславщину для розгляду подальшої співпраці.