«Медицина – одна із найскладніших сфер у місті. Не буду розповідати про те, скільки років її не фінансували – це бачив кожен, хто хоч раз був у лікарні. Маленькими, але впевненими кроками наближаємо її до того рівня, якого достойні хмельничани.
На фото - оновлене відділення невідкладних станів. Як результат нормальної співпраці між місцевим самоврядуванням і центральною владою. Облаштування відділення вартувало 24,6 млн грн з державного бюджету і 19,1 млн грн – фінансування міста.

За кошти міського бюджету виготовили проектно-кошторисну документацію (257 тис. грн).
Крім цього, купували обладнання: за співфінансування - рентгенапарат, центральну станцію моніторингу та 12 моніторів пацієнта, 5 ШВЛ-апаратів, УЗД-апарат експерт-класу, переносний УЗД-апарат експерт-класу, переносний рентгенапарат, дефібрилятор, ІФА-аналізатор та багато іншого.
За кошти міського бюджету розпочали ремонт рентгенкабінету (540 тис. грн), лабораторії (1,7 млн грн). Купуємо меблі та оргтехніку (300 тис. грн).
7,8 млн грн на ремонтні роботи у приміщенні та КТ-апарат (11,9 млн грн), ШВЛ-апарат (800 тис. грн) профінансував державний бюджет», - розповів міський голова Олександр Симчишин.