Для більшості промислових підприємств 2021-й рік почався у вкрай несприятливих умовах. Усіх виробничників торкнулася пандемія. Сталися зупинки в роботі, у зв’язку з карантинними обмеженнями, та перебої і навіть призупинення транспортних потоків. А це у свою чергу позначилося на доставці матеріалів, і готової продукції та ін. Було багато випадків, коли працівники з прилеглих сіл та селищ не могли добратися на роботу в міста області через карантин.

 

Кам’янець-Подільське ТДВ «СКБ МЕТ», яке тривалий час очолює директор Олег Трачук — єдине підприємство в Україні, що має досвід розробки і виготовлення електродів для стимуляції і діагностики серцевої діяльності. Вироби не відрізняються від закордонних аналогів, але значно дешевші. На жаль, в результаті різкого скорочення замовлень, з причини незадовільного фінансування медичних закладів підприємство опинилося у складній економічній ситуації.

 

600 літрів доброго пива зберігали на дні океану

Невигадані історії

 

Прокуратура Хмельниччини вимагає додержання конституційних прав громадян під час застосування щодо них примусових заходів та обмеження особистої свободи