Завод спецтехніки «Техкомплект» запустив серійне виробництво зерновозних кузовів AGRiLine на базі азійських вантажних шасі SITRAK C7H. Про це повідомили у пресслужбі виробника.

І після року війни українці змушені залишати свої домівки та втікати від такого близького подиху смерті. Хмельниччина залишається відносно спокійним регіоном, продовжує надавати прихисток внутрішньо переміщеним особам з різних куточків України. Понад 200 тисяч переселенців, завдяки злагодженій роботі місцевої влади та волонтерів, були забезпечені усім необхідним одразу ж після свого переїзду.

Із настанням теплої погоди люди масово почали спалювати суху рослинність, руйнуючи таким чином екосистему. Лише за одну добу в Україні виникло 127 пожеж в екосистемах, які охопили 80 гектарів території.
До ліквідації наслідків цих пожеж було залучено 507 осіб особового складу та 126 одиниць техніки. Такі дані під час брифінгу озвучив Роман Рудак, заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України. Він також наголосив, що найчастішими порушеннями, які призводять до пожеж в екосистемах, є самовільне випалювання громадянами сухої рослинності.

В Україні триває програма безкоштовного обміну ламп розжарювання на LED-лампи, впроваджена Урядом та ЄС. Але треба мати на увазі, що Укрпошта з 22 березня скорочує кількість відділень, де можна буде обміняти старі лампи розжарювання на економні енергозберігаючі LED-лампи.

Суд німецького міста Вісбаден оштрафував на 1500 євро чоловіка, який ходив на роботу у футболці із символом російської агресії – літерою Z. Він має сплатити штраф організації, що надає допомогу українцям. Про це повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.