...Відвідав у шпиталі поранених воїнів

...Вручив нагороди прикордонникам

... Представив нового голову Хмельницької ОДА Сергія Тюріна, який із березня 2023 року виконував обов’язки очільника ОВА. Глава держави подякував йому за виконану протягом цього часу роботу.

Далі провів нараду з безпекових питань, захисту регіону, все, що стосується внеску Хмельницької області в оборону держави. За словами Зеленського, були детальні доповіді щодо ППО та РЕБ в області – на ключових об’єктах, безпеки Хмельницької АЕС, потенціалу енергетики в регіоні та відновлення тих об’єктів, які були пошкоджені російськими ударами.
Як інформує Офіс Президента, командувач оперативного командування “Захід”, бригадний генерал Володимир Шведюк і командувач угруповання сил і засобів територіальної оборони “Захід” доповіли про оперативну ситуацію на Хмельниччині, зокрема, про захист об’єктів критичної інфраструктури.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко поінформував про заходи для охорони й захисту Хмельницької АЕС – використання мобільних вогневих груп та засобів РЕБ.
Командувач повітряного командування “Захід” Борис Генов доповів про протиповітряну оборону в західних областях та засоби захисту газової інфраструктури Львівщини.
Міністр енергетики Герман Галущенко ознайомив із програмою добудови енергоблоків Хмельницької АЕС, концепцією розвитку та збільшення електрогенерації станції.
Начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін доповів про ліквідацію наслідків російських обстрілів, відновлення пошкоджених будинків та енергообʼєктів. Він поінформував про підтримку релокованих підприємств й освітніх закладів, а також внутрішньо переміщених осіб. Крім того, Хмельниччина активно надає допомогу Херсонщині в межах програми “Пліч-о-пліч”.
Окрім того, Зеленський вручив нагороди прикордонникам: двом — ордени «Золота Зірка» із присвоєнням звання Герой України, двом — відзнаки «Хрест бойових заслуг», шістьом — ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, дев’ятьом — ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Ще три підрозділи отримали відзнаку «За мужність та відвагу».
Також глава держави представив платформу «Зроблено в Україні», яка передбачає надання Хмельниччині щонайменше 1,45 млрд гривень.