Кожна область України відчуває на собі війну по-різному: завдання доріг у західних регіонах — забезпечувати експорт та імпорт товарів, тоді як у східних та південних областях — це військова логістика та евакуаційні шляхи. На думку Державного агентства відновлення, якість доріг має бути такою, щоб жоден вантаж військового або гуманітарного призначення не зупинився. На утримання шляхів місцевого значення минулого року було спрямовано мільйони гривень державної субвенції. Однак, під час обстеження доріг, до прикладу,  працівниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Хмельниччини, виявлено сотні недоліків.

У патрульній поліції нагадали, що двічі на рік (навесні та восени) обстежують дороги, щоби переконатися у їх безпечності. Цієї весни інспектори видали 157 приписів посадовцям дорожніх, комунальних та залізничних організацій для ліквідації виявлених недоліків. Окрім того, оформили 60 адміністративних матеріалів:

  • 30 постанов за ч. 1 ст. 140 (порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд) КУпАП;
  • 27 постанов за ч. 2 ст. 140 (порушення визначеного законодавством порядку погодження з уповноваженим підрозділом Нацполіції: встановлення рекламоносіїв, технічних засобів організації дорожнього руху, проведення будь-яких робіт на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах;
  • розроблення проєктної документації на будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів та об’єктів дорожнього сервісу; здійснення пасажирських перевезень за встановленими маршрутами руху транспортних засобів загального користування) КУпАП.

3 протоколи за ч. 4 ст. 140 (порушення, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) КУпАП.
Нагадаємо, на Хмельниччині водій пошкодженої через вибоїну автівки виграв суд проти посадовця автодорожної організації.