«Запустили на повний режим роботи комп’ютерну томографію вартістю 11,7 млн. грн. в нашій міській лікарні.  Фактично, з цього моменту нове відділення невідкладних станів міської лікарні працюватиме на повну.

Другого грудня відбудеться презентація та бюджетні слухання проєкту бюджету Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік.

Сон – одна з найважливіших щоденних потреб людини для здорового функціонування організму. Від нестачі сну люди помічають за собою як фізичні, так і психічні порушення.

Вчора, 28 листопада, поблизу міста Городок, чоловік вирішив викрасти автомобіль у друга, але не вийшло, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зустрівся з представниками Посольства Королівства Данії в Україні, Данського енергетичного агентства, підприємств Данії у сфері теплопостачання.

В ефірі ТРК «Місто» стартувала нова програма «Час мера». А це значить, ще більше питань, відповідей та можливостей для комунікації наших глядачів із міським головою. Цього разу розмову присвячено першому року вже другої каденції Олександра Симчишина.

У 2021 році у Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено та організовано роботу нового відділення – денного, цілодобового тимчасового перебування.

На онлайн-платформі, працівники державної служби зайнятості створили безкоштовний освітній портал, який дає знання тим, хто шукає роботу, або працівників, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації. Долучайтеся та навчайтеся з задоволенням.

Люди наділенні вмінням переживати різнотипні емоції, проте деколи вони стають аж надто яскравими та нестримними, або і взагалі зникають, це може бути зумовлено емоційним вигоранням.

Фізкультурно-спортивна реабілітація ветеранів війни

Уряд затвердив Державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Стандарт визначає зміст, обсяг, умови та порядок здійснення фізкультурно-спортивної реабілітації, показники її якості для суб’єктів, що надають послугу. Надання послуги здійснюється за індивідуальним планом відповідно до потреб ветерана.

На території Шепетівки дівчина пограбувала пенсіонерів, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

У Хмельницькому вшанували пам’ять жертв голодоморів.

Чоловік обібрав двох пенсіонерок за відомою схемою телефонного шахрайства, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

Справжні цифри жертв голодомору 1932-33 років, за різними підрахунками вчених, з роками мінялися: одні казали, що загинуло менше мільйона українців, інші називали цифру – 4 мільйони, а деякі говорили про 7 мільйонів, навіть називали і цифру – 15 мільйонів загиблих. Та відомо одне, що жертви голоду стали політичним інструментом – бо дехто цілеспрямовано занижував кількість замордованих голодом, а дехто навпаки – завищував. І питання про те, скільки реально людей померло від голоду, не давали спокою дослідникам роками.

про перелік вакансій в Хмельницькій області:
1) Оператор верстатів з програмним керуванням запрошується на роботу, з/п 10900 грн. Контакти: Волочиська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості: Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Уральських танкістів, 2а, тел. (03845) 3-55-47.

Жителі Хмельницької області можуть отримати 354 лікарських засоби безоплатно або з невеликою доплатою за програмою “Доступні ліки”. Це можна зробити у 435 аптеках, які беруть участь у програмі реімбурсації. Де і як пацієнтові отримати потрібні ліки?

Сьогодні під час семінару міжміської робочої групи Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ), який проводиться у рамках «Програми покращення Індексу конкурентоспроможності міст», директор КП «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук поділився успішним досвідом міста Хмельницького. Захід відбувся за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

«Відкрили новий Центр підготовки робітників із овочівництва у закритих грунтах на базі вищого професійного училища №11 на вулиці Тернопільській.

Йосип Іванович Душа, який народився в 1919 році та проживав у селі Шаровечка (Хмельницький район), добре пам’ятав страшний голод. За життя він встиг розповісти про справжнє жахіття 1932-33 років Роману Казьмірчуку, який, навчаючись у школі, готував наукову роботу, на тему Голодомору.

З багатьох листів наших незрадливих читачів продовжує віяти сумною ледь жевріючою надією, що межує з приреченою безнадією: стрімко вимирає колиска нації; дедалі більше хат, та що там хат — вулиць, стають чагарями-пустками; дедалі більше сіл залишаються без шкіл; дедалі більше подолян у пошуках хоч якось заробітку їдуть по закордоннях, та вже й та почасти врізають заробітну платню українцю — пропозиція давно перевищує попит; дедалі більше людей благають щоднини у соцмережах про допомогу на лікування; дедалі менше можуть собі дозволити українські пенсіонери з мізерної пенсії; дедалі більше спиваються українці від гіркої приреченості… А ще — найтрагічніше: ніяк не скінчиться війна, не заспокоїться оскаженілий коронавірус.

Контррозвідники СБУ блокували діяльність групи осіб, які вносили неправдивих відомостей про вакцинацію в електронну систему охорони здоров’я «eHealth». Крім того зловмисники підробляли міжнародні COVID-свідоцтва. Організували протиправну схему двоє підприємців з Хмельницького, власники туристичної агенції, які працевлаштовували громадян за кордоном.

До якого ж це спортзалу побіжить сімдесятирічний Іван Петрович чи його дружина (й ровесниця) Валентина Степанівна? І навіщо їм туди бігти, питаєте? Та звісно ж, аби тисячу гривень витратити, які пообіцяв минулого тижня Президент України всім вакцинованим від коронавірусу. А літнє подружжя якраз вкупці й вакцинувалося двічі, ще у вересні. Тому й приємну новину про такий ось бонус зустріло схвально. Однак чекало на них прикре розчарування. Бо за ті гроші можна тільки у кіно або театр піти, музей або спортивний клуб, поїхати поїздом або полетіти літаком у межах нашої держави.

«Доброго дня, шановна редакціє. Чув, трапляються випадки, коли земельна ділянка переходить у власність громади, тобто: після смерті особи залишається майно, яке з певних причин ніхто не успадковує. Кажуть, що причиною може бути не лише відмова від прийняття спадку, а й усунення спадкоємців від їхнього права на спадок. То розтлумачте, будь ласка, в яких випадках майно може перейти у власність територіальної громади під, як мовиться, грифом «відумерла спадщина». Щиро дякую. Петро Бевз».

 Як у їхні кишені потрапило пів мільйона гривень кам’янчан?

Не секрет, що заробітки за кордоном для українців – звичайна справа. З часів незалежності наші спів­вітчизники, серед яких чимало мешканців Хмельниччини, зокрема і кам’янчан, регулярно вирушали на тимчасову, а хто вже й на постійну, роботу в європейські країни.

Вечірньої пори місцевий житель повідомив шепетівських правоохоронців, що в сусідній квартирі крики. Екіпаж патрульної поліції, прибувши на виклик, виявив у відчиненій квартирі закривавленого потерпілого. Поліцейські викликали швидку. Під час надання медичної допомоги 50-річний чоловік помер.

У розсаднику Зіньківського лісництва ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» за сезон зібрали майже 900 кілограмів малини. Частину продукції реалізували в свіжому вигляді, решту — висушили, розфасували та відправили у фірмовий магазин «Ярмліс».

Щорічне зростання ІТ-галузі, яке прискорилося з початком пандемії, заохочує компанію звертати увагу на нові міста. Розширюючи свою присутність в країні, міжнародна компанія ЕРАМ планує на початку 2022 року відкрити новий офіс у місті Хмельницькому. Він стане дев’ятим представництвом в Україні. Причини такого кроку – економічний потенціал міста, наявність технологічних осередків у вигляді вишів, а також трьох десятків спеціалістів, які вже співпрацюють з компанією.

Майже 8,5 тис. примірників книг бібліотеки Централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Хмельницької міської територіальної громади отримали протягом одинадцяти місяців 2021 року. Більшість з них – художні, адже їх читають незалежно від віку чи професії, але є поміж надходжень і книги з різних галузей знань. Їх щонайменше 20%. Це довідкові видання, історична література тощо.

У Польщі відбувся ІІІ міжнародний фестиваль призера Олімпійських ігор Юсупа Абдусаламова з вільної боротьби «стінка на стінку», серед кадетів, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Новорічні свята вже не за горами, проте у сучасному світі серед постійної буденності не завжди є бажання відзначати Новий рік. То як же відчути знову це наївне дитяче очікування свята?

Чоловік вчинив насильство щодо журналістки та отримав покарання від Старокостянтинівського районного суду у вигляді позбавлення волі протягом двох років, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

30 листопада 2021 року відбудеться «Щедрий Вівторок» - Всеукраїнський день добрих справ, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Передостанній тур у нинішньому сезоні в першій футбольній лізі України був багатим на голи.

Наразі працівники завершують в’язати арматурний каркас прогонової будови по правому проїзду мосту, повідомляє пресслужба Укравтодору у Хмельницькій області.

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, де хмельницькі гімнасти вибороли бронзову перемогу, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Із 1 жовтня на базі електронної системи «Прозорро. Продажі» стартували торги з оренди державної та комунальної землі сільськогосподарського призначення та продажу й оренди землі несільськогосподарського призначення. Механізм проведення аукціонів передбачає, що приватні власники земель (пайовики) також можуть виставляти свої ділянки на продаж або розігрувати в системі право оренди на свої земельні наділи. Нещодавно в Міністерстві аграрної політики та продовольства підбили перші підсумки роботи системи земельних аукціонів. У розрізі регіонів Хмельницька область стала одним із найактивніших учасників.

Дельта продовжує лютувати. Величезна кількість хворих на COVID-19 і, на жаль, багато помирає від цієї хвороби. Кожна десята смерть в Україні нині викликана коронавірусом. Сумна статистика: з початку пандемії  нашій області від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло 2846 чоловік.
 Більш ніж утричі за 10 місяців 2021 року зросла летальність від коронавірусної хвороби і у Хмельницькій інфекційній лікарні: 235 чоловік проти 83.
 Ці цифри, зокрема, навела в нашій розмові директор КП «Хмельницька інфекційна лікарня» Оксана ПІДДУБНА. Сьогодні ведемо з нею мову про особливості нинішньої хвилі пандемії коронавірусу, про те, наскільки успішно вдається боротися нашим медикам з небезпечним ворогом, і що повинен робити кожен з нас, аби полегшити їхню роботу.

22 листопада у Хмельницькому на плацу військової частини Сил спеціальних операцій в останню путь провели 33-річного старшого солдата Уберта Мрачковського, який загинув 19 листопада 2021 року від ворожої кулі під час виконання бойового завдання на Луганщині. 

Сьогодні, 22 листопада у Шепетівському районі, селі Влашанівка відбулося урочисте відкриття нової пожежної команди, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.