«Плюс ще один квадрокоптер Dji Mavic 3 для наших сил спеціальних операцій! Дякую Misha Vavryshchuk за постійну, плідну співпрацю!
Вже майже 300 «бандеропташок» передали для наших Воїнів за цей час.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Останнім часом дехто з вас отримали смс такого характеру: «Через відсутність адреси Ваша посилка не може бути доставлена. Ви можете оновити адресу та зробити новий запит на доставку за посиланням..». Це повідомлення було розіслано шахраями, які використали бренд АТ Укрпошти.

Україна повідомила МАГАТЕ, що 29 травня біля Хмельницької АЕС був виявлений безпілотний літальний апарат (БПЛА), заявивши, що він становив «загрозу ядерній безпеці» з повітря.

123 сад­жанці ду­ба — щоб від­да­ти ша­ну по­лег­лим вій­сько­вос­лужбов­цям гро­мад Сла­вут­чи­ни Ше­пе­тівсь­ко­го району: Бе­рез­дівсь­кої, Ула­ша­нівсь­кої, Ган­но­піль­ської, Кру­пець­кої, Не­ті­шинсь­кої, Сла­вутсь­кої. Бі­ля кож­но­го імен­но­го де­ре­ва майорі­ти­ме пра­пор Ук­ра­їни. Зго­дом по­руч збу­ду­ють кап­личку.

30 травня парламент підтримав урядовий законопроєкт №9281, що пропонує зменшити до 25 років граничний вік, досягнувши якого чоловіки можуть бути призвані на строкову військову службу. Наразі на строкову військову службу в умовах мирного часу призиваються громадяни від 18 до 27 років.