Укрзалізниця запускає щоденний потяг «Ужгород – Кам’янець-Подільський». З нашого міста вперше він вирушить вже 23 грудня, о 20:20. Курсуватиме через станції: Гречани, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль, Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп, Ужгород та у зворотному напрямку. Тепер із нашого міста аж до самого Ужгорода можна буде дістатися без пересадки.

 Безумовно, люди діляться на творців і руйнівників. Останні теж входять в історію, щоправда бозна-як, залишаючи по собі хіба що паскудну, безславну пам’ять. Як ото Герострат, який із честолюбства, щоб обезсмертити своє ім’я спалив одне із «семи чудес світу» — храм Артеміди в Ефесі.

Ситуація на деокупованих територіях Херсонщини досить складна, адже орки залишили після себе повне спустошення. Служби працюють над відновленням зруйнованої інфраструктури, аби повернути в домівки газ та світло, а Хмельниччина допомагає жителям Херсонської області харчовими продуктами, теплими речами та засобами гігієни. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Десять мужніх воїнів з Хмельниччини відзначено орденами «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Високі державні нагороди рідним загиблих Героїв вручив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Український ветеранський фонд перевів Гарячу лінію кризової підтримки у режим посиленої роботи. Зараз на лінії працюють професійні психологи, які допомагають справитися з панікою, підвищеною тривожністю та іншими станами.