Як не прикро констатувати, та Україна вже кілька років поспіль посідає своє законне місце в першій десятці серед країн світу за смертністю. Ми, на жаль, з роками лише міняємо позицію – то на другому місці, то на четвертому, а тепер – на п’ятому. Тож маємо показник у понад 14 випадків на 1000 осіб (середній у світі – 8). Загальна тривалість життя чоловіків становить 67,6 років, а жінок – 77,1. Якщо порівняти з кількома країнами світу, то у Сполучених Штатах Америки живуть у середньому понад 78 років, а у Великій Британії, Франції, Італії та Німеччині – понад 80 років. До прикладу, в Польщі позначка середньої тривалості життя коливається на цифрі 77,8 років.

З одного боку, ми обурюємося, що вже практично весь світ розпочав вакцинування від коронавірусу, а ми — в одному ряду з найвідсталішими країнами, сумирно чекаємо, коли ж до нас нарешті дійде якась вакцина. З іншого — ми не знаємо достеменно, яка ж вакцина нам дістанеться, якою буде її ефективність і, найголовніше, — безпечність. Тому все більше починаємо непокоїтися: чи гарантована нам все-таки безпека і чи будемо після щеплення захищені від COVID-19?

На Хмельниччині, як і в усій Україні, з початку поточного року спостерігається соціальна напруга, відбуваються акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги: постачання газу й електроенергії, тепла та води, розподіл газу тощо.

 

На Шепетівщині поліцейські швидко зловили крадія  

З першого січня цього року діють нові правила виїзду бригад швидкої допомоги на виклики.

 

Міністерство культури України та Державна установа «Український інститут книги» придбали більше тисячі примірників книги «Принцеса+принцеса: довго і щасливо».

Ще у 2019 році Степан Хмара — український політик, правозахисник, довголітній політв'язень радянських концтаборів, народний депутат України І, II та IV скликань, Герой України — спрогнозував майбутнє.  Із трибуни Верховної Ради України під час свого виступу 4 грудня нардеп Степан Ількович закликав українців не допустити початку продажу землі.

  

Як діяти споживачеві коли його змушують залишити речі в камері схову і хто відповідає за їх збереження?

 

СБУ викрила угруповання, яке заволодівало коштами громадян під виглядом участі у біржових торгах

Згадаймо...

Цьогоріч Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ініціює низку онлайн семінарів з метою розповсюдження інформації щодо попередження та недопущення отруєння бджіл під час обробітку полів засобами захисту рослин.

Найрезонанснішими подіями останнього часу в Україні стали протести з приводу підвищення послуг на житлово-комунальні послуги. Передусім на газ. Вони охопили практично усю державу. Наскільки треба бути прикрими, або нездалими, щоб так допекти українців?

Невиліковна хвороба передчасно забрала з бойових рядів хороброго бійця, палкого патріота України, подолянина, жителя села Вербка Павла ФРАНЦЕВА.

Вона невимовно сумує за сином. Чекає з нетерпінням тієї хвилини, коли почує у телефонній трубці його голос. Переживає за рідних, знаючи, що через далекі відстані і переживання, і сум особливо пекучі. Проте відмовитись від шляху, який обрала свідомо, теж не може. На війні Ольга Копець із 2014-ого.
Здобувши освіту юриста, вона, напевно, могла би пошукати роботу в затишному офісі, в спокійній обстановці. Проте прагнення дівчини були зовсім іншими.
Я з дитинства мріяла працювати або в поліції, або бути військовослужбовцем. І коли отримала диплом юриста, насамперед «цілилася» на службу в поліції. Та мене – забракували, не пройшла за конкурсом. Зате знадобилася в армії.

колишньому керівництву Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області у вчиненні кримінального правопорушення.

У Національній академії Держприкордонслужби України підбили підсумки освітнього процесу за І семестр 2020-2021 навчального року, наукової та науково-технічної діяльності, роботи з персоналом академії та роботи з матеріально-технічного забезпечення академії за 2020 рік.

Заступника командира угруповання бойовиків викрила контррозвідка Служби безпеки України. Фігурант, як з’ясувало слідство, у 2015 році приєднався до терористичних угруповань. Згодом його призначили заступником командира так званої «роти 3-го мотострілкового батальйону 4-ї окремої мотострілкової бригади», яка причетна до обстрілів позицій українських військових підрозділів.

Про Понінківську картонно-паперову фабрику дізнався ще в першому класі. Як усі учні, виконував домашні завдання, класні, самостійні і контрольні роботи у зошитах, які вона випускала. Про що згадую з вдячністю. Дуже хотілося побувати на ній і подивитися на процес. І ось мрія здійснилася! Через 50 років після закінчення школи.

Саме так вважають в Союзі промисловців і підприємців, Об’єднанні організацій роботодавців Хмельницької області. І не тільки перед великими і успішними, а й перед усіма виробниками. Бо якщо є виробництво, то там організовані робочі місця, працюють люди, отримують заробітну плату, утримують сім’ї.

Сьогодні, 27 січня, на розі вулиць Вайсера та Соборної відкрили пам’ятний знак у до вшанування жертв Голокосту, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Контролери у хмельницьких тролейбусах перевіряють наявність електронних квитків у пільгових пасажирів та вміння користуватися валідатором, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

За затвердженим наказом МОН, з 1 лютого до 5 березня можна буде зареєструватися на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Сьогодні вночі, 27 січня, за опівніч ДСНС погасила пожежу двох автомобілів, що стояли у дворі по Хмельницькому шосе в Кам’янці-Подільському, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

В кишені форми інспектора слідчого ізолятора було знайдено метадон, канабіс та амфетамін, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

  

Поліція районного центру відреагувала на події які мали місце 24 січня близько сьомої години вечора на  проспекті Грушевського неподалік кафе «Берізка».

 

Державні інспектори Держпродспоживслужби Хмельниччини  наклали штраф на рибопереробне підприємство області

 

У Летичеві шахраї намагались ошукати вісімдесятитрирічну пенсіонерку

податкові новації обговорено на  онлайн-нараді з представниками бізнес-асоціацій  
У селекторній залі Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з розгляду новацій у податковому законодавстві, зокрема, застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та питань з врегулювання податкового боргу платників.

В Хмельницькому полку сил спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України проводиться курс спеціальної тактичної підготовки малих підрозділів.

40-річній жінці загрожує позбавлення волі терміном до 10 років, повідомляє пресслужба поліції Хмельницької області.

Суботнім вечором, 23 січня, поліцейські знайшли 81-річного пенсіонера, що загубився у лісі під час прогулянки, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

У межах Понінківської сільської ради ділянка землі вартістю 14,4 мільйона гривень, що виділена у постійне користування державного підприємства, використовується не належним чином, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.  

Троє фехтувальників з Хмельницького увійшли до десятки переможців. Серед них один виборов бронзову медаль, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Теодор Наконечний — головний лікар Сатанівського оздоровчого комплексу «Поділля» — на ниві охорони здоров’я натхненно трудиться майже чотири десятиліття.

У груд­ні 2017-го ро­ку Оле­гу Сіль­вес­тру­ку із се­ла Су­дил­ко­ва, що на Ше­пе­тів­щи­ні, пос­та­ви­ли страш­ний ді­аг­ноз — ме­ду­лоб­ласто­ма — зло­якіс­на пух­ли­на го­лов­но­го моз­ку. У 2018–2019 ро­ках хлоп­чик прой­шов 23 бло­ки хі­мі­оте­ра­пії та на­віть вже від­новлю­вав­ся піс­ля лі­ку­ван­ня удо­ма. Зда­ва­ло­ся б, хво­ро­ба від­пусти­ла. Втім, пух­ли­на го­лов­но­го моз­ку по­вер­ну­ла­ся.

В’ячеслав Мороз із дитинства виношував мрію стати лікарем-хірургом. Любов до професії успадкував від матері Лариси Петрівни — відомого в регіоні та за його межами лікаря-гематолога обласної клінічної лікарні.

«Доброго дня, дорога редакціє. Підкажіть, як приватизувати земельну ділянку під своїм будинком, право власності на який виникло на підставі договору дарування? При цьому земельна ділянка перебуває у фактичному користуванні, права на неї не оформлені. Євгенія КРИЦЬКА».

Дитинство – найпрекрасніша пора в житті людини, бо з плином років спогади про нього гріють душу по-особливому щемливо. У цей період світ сприймається зовсім іншими очима – в ньому немає проблем, тривог і аналізу буденності… Є лише повно барв, яскравих емоцій і вражень від пізнання дійсності. А коли ці враження дитина отримує ще й через мистецтво, то це чудовий внесок у її розвиток.
Так і зародилася ідея у директора Комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна дитяча лікарня» Лілії Брухнової та очільниці Хмельницького обласного художнього музею Ольги Долінської започаткувати спільний проект для дітей у цьому лікувальному закладі. Головна його мета — трохи урізноманітнити й подарувати частинку позитиву та гарні емоції від перебування маленьких пацієнтів на стаціонарному лікуванні у стінах лікарні.


Вінницька міська рада створює Подільський шлях – перший міжнародний паломницький маршрут в Україні, що популяризує внутрішній туризм та культурну спадщину регіону, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Сьогодні, 22 січня, ми святкуємо 102-й День Соборності України. День, коли став чинним Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Жінка, яку було оголошено померлою в 2010 році, виявилася живою. Як повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду, актовий запис про смерть анульовано.

Нещодавно в Хмельницькій обласній державній адміністрації обговорили заходи з розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їхніх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни на Хмельниччині. У заході взяли участь заступниця голови ОДА Оксана Ситницька, фахівці управління молоді і спорту, Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА, представники відділу у Хмельницькій області Міністерства у справах ветеранів України,   Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та «Центру допомоги учасникам АТО».

Як відомо, з літа 2020 року в Україні запрацював ринок газу. Завдяки цьому у споживачів газу є можливість вільно обрати постачальника.

Приємна звістка наприкінці минулого року надійшла на адресу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» – він потрапив у номінацію «Лідер освіти» національного проєкту «Педагогічний олімп України». Як зазначив директор цього освітнього закладу Михайло Рущак, таке високе визнання професіоналізму очолюваного ним колективу не є випадковим.