У Кам’янці-Подільському попрощалися із загиблим під Шумами Донецької області підполковником 143-го центру розмінування 44-річним Сергієм Ковалем.

Із приходом тепла, ясна річ, крига потроху тане, подекуди біля берегів річок вже її і зовсім нема. Проте для двох відважних чоловіків це не стало перепоною, – і вони вирушили на риболовлю.

 

 З 1 квітня по 15 червня  у лісах та на об’єктах лісових угідь запроваджується СЕЗОН ТИШІ, бо саме в цей час лісові мешканці потребують особливої уваги, піклування і охорони збоку людини.

 

У Хмельницькому перед судом постануть члени ОЗГ, а разом із ними і так званий «наглядач» (смотрящий – рос.) за областю

 

Частина людей переконана, що спалювання сухої трави, залишків сухої рослинності, листя та сміття на весні та восени, покращує врожайність

Напередодні звіту Віолети Лабазюк за 100 днів своєї діяльності на посаді голови обласної ради з Києва надійшла приємна звістка: Хмельниччина посіла другу почесну сходинку в державному рейтингу за критеріями прозорості та відкритості органів влади.

Завтра, 1 квітня, з 10:00 до 16:00 на вулиці Чорновола будуть проводитися роботи з омолодження дерев, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Хмельницька кіберполіція викрила схему, де злочинці в результаті підміни трафіку здійснювали міжнародні дзвінки за цінами національних. Правопорушникам загрожує до шести років позбавлення волі, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.


Учасники з Хмельницького, Шепетівки, Дунаївців зайняли призові місця та отримали Дипломи ІІ ступеня, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Статистика викликає тривогу: завантаженість ліжко-місць медичних закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19, у Хмельницькій області становить 94 відсотки. Зростає кількість лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус. З початку пандемії (станом на 31 березня) — 63780. Летальних випадків — 1156.


З січня поточного року здати небезпечні відходи можуть не тільки хмельничани, а і жителі населених пунктів Хмельницької територіальної громади, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Сьогодні, 31 березня, з 10:00 до 20:00 призупиниться водопостачання у зв’язку з виконанням ремонтних робіт, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

 

Тарифи на перевезення пасажирів у громадському транспорті загального користування і автоматизовану систему контролю оплати парковок в обласному центрі

 

У Хмельницькому під час отримання неправомірної вигоди затримали посадовця Федерації профспілок 

 

120 гектарів землі, розташованої поруч села Гнатівці Хмельницького району повернено назад в громаду

Хмельничанам доступний новий спрощений сервіс, який дозволяє записатися до лікаря через смартфон, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

З 25 по 29 березня в Одесі відбувся чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів та юнаків, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як повідомило Головне управління статистики в Хмельницькій області, в квітні вийде з друку збірник «Індекси споживчих цін у Хмельницькій області за 2020 рік», у якому висвітлені цінові процеси на споживчому ринку області.

Для тих, хто планує подорожувати Україною два-три дні, порталом UA.IGotoWorld.com запущено спецпроект про туризм і відпочинок.

28 березня, на території між селами Сахкамінь та Балин патрульні Кам’янець-Подільського району затримали хмельничанина, за незаконне полювання, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

З 1 квітня до 15 червня у місцях масового розмноження та вирощування потомства диких тварин буде діяти «сезон тиші», повідомляє пресслужба державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся на центральній трасі у Луцьку. У ньому взяли участь 149 спортсменів із 14 регіонів України та Казахстану, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Тут живе сміливий дух дідів і прадідів, тут оживає історія, оте жорстоке пекло і героїчна, вкарбована золотими літерами в безсмертя, боротьба, стократ помножена на безстрашність, відважність і хоробрість.