Вельми корисне "ноу-хау" - новий додаток для мобільних телефонів "тривожна кнопка в мобільному" відтепер доступне хмельничанам. Додаток є результатом розробки українських програмістів на замовлення Хмельницької компанії "Контрольно-Диспетчерська Служба" (КДС).

Новий сервіс не потребує купівлі спеціального обладнання, достатньо мати смартфон. Якщо людина опиниться у небезпеці або стане свідком злочину, "Тривожна кнопка" допоможе непомітно викликати допомогу. Для цього потрібно декілька раз натиснути кнопку "вкл" на телефоні: зробити це можливо навіть не виймаючи рук із кишені. 

Сигнал "тривога" автоматично передається найближчій патрульній групі Хмельницького, кожна з яких забезпечена смартфоном від компанії "КДС". Правоохоронцям надійде не лише інформація щодо місця розташування, але й фотографія людини, яка потребує допомоги. При цьому, точність визначення місця подій складає 3 метра на відкритому просторі.

Програма проста, доступна у використанні і дітьми, і літніми людьми, тому вікових обмежень для охочих отримати цілодобовий захист немає. Вартість абонплати на дітей до 18 років знижена на 50 % і становитиме 50 гривень у місяць.