У рамках робочого візиту Хмельницьку АЕС відвідав очільник Хмельницької обласної держадміністрації Олександр Корнійчук та голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

 

Делегація відвідала навчально-тренувальний центр, де ознайомилася із основами фахової та спеціальної підготовки персоналу на атомній станції. Зокрема, на повномасштабному тренажері блочного щита управління гостям змоделювали позаштатну ситуацію, з якою вміло впорався навчений персонал.
Побували також в машинному відділені, на блочному щиті управління першого енергоблока та будівельному майданчику 3-го і 4-го енергоблоків. Оглянувши основні об’єкти стратегічного підприємства, голова Хмельницької обласної держадміністрації Олександр Корнійчук відзначив важливість добудови нових енергоблоків для енергетичної незалежності України, для подальшого економічного зростання області.
«Це питання, яким необхідно займатися на державному рівні, адже це додаткові інвестиці для держави, області та міста атомників», — зауважив очільник Хмельниччини.
Задоволений побаченим і голова державної служби України з питань праці Роман Чернега, який в свою чергу, відзначив високий рівень безпеки підприємства та захищеності персоналу.
Під час зустрічі з керівництвом енергетичного підприємства гості отримали детальну інформацію про основні виробничі показники діяльності Хмельницької АЕС, а також спільно обговорили подальші плани та перспективи розвитку енергетичного велетня Поділля.