Учасники АТО із Хмельницького, Нетішина та Полонщини, які стали інвалідами та втратили нормальне функціонування ніг, незабаром матимуть власні квартири. Зокрема вчора в ОДА обговорювали купівлю для них житла і, до речі, тепер гроші на придбання житла надходитимуть безпосередньо на рахунки атеошників.

27 вересня на черговому засідання Комісії з питань забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, обговорили зміни щодо порядку придбання житла для атеошників. Кабінетом Міністрів готується постанова щодо зміни порядку купівлі житла для учасників АТО, що втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. В разі її прийняття, кошти для придбання житла надходитимуть на особисті рахунки цих осіб, а не на рахунки Департаменту соцзахисту, як це відбувається зараз.

Члени Комісії заслухали інформацію щодо підготовки до купівлі житла для учасників АТО з Хмельницького, Нетішина та Полонського району. За результатами обговорення було визначено терміни здійснення комісійного огляду житла, що планується придбати. Як повідомляють у ОДА, після здійснення оглядів та надання Комісією позитивного висновку, Департамент соціального захисту населення зможе здійснити перерахування коштів.