В обласному центрі  правоохоронці  нещодавно припинили діяльність одразу дванадцяти  підпільних гральних закладів.

У селі Гвардійське Хмельницького району  у власному  будинку знайшли тіло п’ятдесятивосьмирічного чоловіка. Численні садна, забої, поламані ніс і грудна клітка свідчили, що піти з життя людині допомогли.

За матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки головного управління ДФС у Хмельницькій області керівництвом регіонального управління Держпраці накладено майже 300 тисяч штрафу на фізичну особу-підприємця за порушення вимог щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин із працівниками та своєчасності виплати заробітної плати і відрахувань з неї.

«У Хмельницькому є компанії, які займаються налаштуванням каналів. За їхні послуги, ви маєте заплатити визначену суму грошей. Ці компанії купують код у власників і легально транслують телеканали. Зловмисники не купували код, а за допомогою комп'ютера підбирали дані та зламували його. Потім, пропонували налаштування тих самих каналів за дешевшою ціною, але нелегально», – розповідають у поліції. 

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало київські ТОВ «АЛЬФА НВП» і «Номінал-клапан «ДИСК» загалом на 70  тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.