«У Хмельницькому є компанії, які займаються налаштуванням каналів. За їхні послуги, ви маєте заплатити визначену суму грошей. Ці компанії купують код у власників і легально транслують телеканали. Зловмисники не купували код, а за допомогою комп'ютера підбирали дані та зламували його. Потім, пропонували налаштування тих самих каналів за дешевшою ціною, але нелегально», – розповідають у поліції. 

За матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки головного управління ДФС у Хмельницькій області керівництвом регіонального управління Держпраці накладено майже 300 тисяч штрафу на фізичну особу-підприємця за порушення вимог щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин із працівниками та своєчасності виплати заробітної плати і відрахувань з неї.

За інформацією   ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, 29 липня  у річці Дністер в районі села Грушка Кам’янець-Подільського району втопився   19-річний  громадянин. Трагедія   сталася на очах у компанії відпочивальників.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало київські ТОВ «АЛЬФА НВП» і «Номінал-клапан «ДИСК» загалом на 70  тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Зірвано наміри іноземної спецслужби використати мережу з майже 20 Інтернет-сайтів для поширення серед українців російської пропаганди та деструктивних матеріалів, що містять окремі заклики до скоєння злочинів, розслідування яких віднесено до компетенції органів державної безпеки.