1

Хмельницьким відділом поліції розшукується Скрипка Дмитро Миколайович, 27.04.1991 року народження, уродженець міста Ніжин Чернігівської області; освіта середня-спеціальна, безробітний, зареєстрований за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Гагаріна, 55.

Зловмисник підробив понад 15 паспортів — переклеював фотокартки справжніх власників на свої (фото — із вилучених паспортів). В подальшому зловмисник залишав підроблені документи в якості застави за оренду різноманітних побутових пристроїв та приладів. Здебільшого це були дороговартісні товари: квадрокоптери, проектори екранів, камери GoPro тощо. Зловмисник залишав орендодавцям у якості застави підроблений паспорт, а річ привласнював собі.

Шановні громадяни, якщо ви впізнали дану особу, можете повідомити про його місце перебування чи стали жертвою шахрайства, просимо Вас негайно повідомити про це за номерами телефонів:

097-561-39-70;

067-368-36-02,

або звернутись із письмовою заявою до Хмельницького відділу поліції  за адресою: м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15 (цілодобово).