Правоохоронці спрямували до суду обвинувальний акт в кримінальному провадженні щодо організованої злочинної групи з п’яти чоловік, яка діяла на території Городка та Городоцького району.

Зловмисники близько року систематично скоювали злочини. Спочатку до злочинного угрупування входило три чоловіки, а згодом група поповнилася ще двома мисливцями за легкою наживою. Пересувалися вони переважно на автомобілі «BMW», який належить одному із членів організованої злочинної групи.
Злочинці обкрадали здебільшого гаражі та склади, звідки виносили дороговартісні електроінструменти. Працювали завжди вночі. В об’єкти пограбування проникали завжди однаково — відтискаючи вікна або через дах. Загалом члени ОЗГ підозрюються у вчиненні тринадцяти крадіжок на загальну суму майже 300 тисяч гривень. Найбільших збитків зазнав житель міста Городка, до якого злодії проникли в гараж і викрали інструментів майже на 84 тисячі гривень.
Але крадії не обмежувалися гаражами і складськими приміщеннями, а жертвами їхніх зухвалих набігів ставали не тільки приватні особи. Зловмисники проникали і в службові кабінети, на місцеві підприємства. З районного Будинку культури злодюги поцупили музичне обладнання, з місцевого відділення РЕМу — електроінструменти. Злочинці залізли навіть у будівлю сільської ради в Підлісному Олексинці, звідки викрали оргтехніку. Не гребували і продуктовими магазинами, звідки виносили продукти харчування та напої.
Тепер чоловікам доведеться відповідати перед законом за ч. 5 ст. 185 «Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Поліцейські призначили побачення з Фемідою ще одній організованій злочинній групі, яка обікрала аграріїв Хмельниччини майже на 700 тисяч гривень. Угрупування у своєму складі мало двох мешканців Старосинявського району та чотирьох хмельничан. Вони упродовж року діяли практично на всій території Хмельницької області. Від їхніх дій постраждали аграрії з Новоушицького, Дунаєвецького, Городоцького, Старосинявського та інших районів. Загалом на рахунку ОЗГ 15 крадіжок та ще дві, вчинені окремими членами цієї групи.
У зловмисників був свій легковий і вантажний транспорт. Кожну крадіжку ретельно планували: називалися вигаданими іменами і під приводом продажу або купівлі зерна попередньо відвідували склади та отримували від власників зразки зернових культур, оцінювали їх якість і доцільність майбутньої крадіжки. Також оглядали умови зберіган-   ня зерна. Діяли злодії вночі. Кожного разу крадіжка вимірювалась тоннами зерна, яке одразу ж збували наперед домовленим покупцям.
Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.