На Красилівщині триває конкурс на кращий творчий проект по роботі з громадами під назвою «Фестиваль одного села».

Збірник «Будівничі та нескорені» підготувала обласна організація НСПУ, а видрукувала його кам’янець-подільська «Друкарня «Рута». Це вже друга книжечка за чотири місяці, яку видано за фінансової підтримки управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації.

У Кам’янці-Подільському нещодавно відбувся фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця».

Частину тиражу другого видання науково-популярої книги «Хмельниччина» вже передано в заклади освіти шести міст обласного значення. Загалом же її отримають усі загальноосвітні, професійні і позашкільні навчальні заклади області.

23 серпня на площі перед  Будинком культури, що в центрі села Ленківці Шепетівського району, зібралися працівники сільської ради, культури, педагоги, а також небайдужі місцеві жителі, щоб урочисто відзначити День Державного Прапора. Звучали зворушливі слова з вуст ведучих та читців. Завітали на урочистості і односельці, учасники АТО Віктор Климчук та Віктор Костанецький. Саме їм і випала честь підняти Прапор України. З вітальним словом до ленківчан звернувся радник-консультант Ленковецького сільського голови В. І. Попович, який побажав всім присутнім гордо нести синьо-жовтий стяг по життю.