З нагоди 155-річчя повернення Тараса Шевченка в Україну в обласній філармонії відбулася прем’єра авторського проекту заслуженого артиста України Миколи Довгальова «Музика легендарної групи «Пінк Флойд» та поезія Великого Кобзаря».

Автор і виконавець концертної програми виступив у незвичному для глядача амплуа: відомий співак не лише виконував пісенні твори на вірші Тараса Шевченка, а й читав поезії з «Кобзаря» на тлі відомих композицій «Пінк Флойд».
Рок-музику серед розмаїття мистецьких жанрів називають бунтарською, музикою, що бореться проти тиранії. Саме з відомими творами легендарної англійської рок-групи пов’язані майже всі події боротьби європейських країн за демократію і людські права, а її філософське спрямування — це шлях людської душі. За філософським змістом поезія Тараса Шевченка, бунтарська і пристрасна, потужна енергією любові, і цим особливо близька українцям ХХІ століття, актуальна для сучасної України, яка знову бореться за свободу від імперського, московського рабства.
— Для мене важливо, щоб нинішня молодь відчувала, розуміла Тараса свідомо, як сучасника, адже, на жаль, шкільне викладання не завжди сприяє належному розкриттю особистості Шевченка, та й знання «Кобзаря» обмежується кількома творами. Тому першими глядачами моєї програми «Кобзар»- «Пінк Флойд» були студенти Хмельницького національного університету, а колегами по сцені стали учасники хореографічного колективу університету.
Свою мистецьку рок-Шевченкіану автор присвятив Україні і її захисникам: і живим, і тим героям, які віддали життя за нашу свободу на Майдані і на буремному сході.