Мешканці багатоповерхівки на вулиці Озерній, 31, що в обласному центрі, обурені планами приватної фірми щодо будівництва біля їхнього будинку. Люди категорично проти забудови, а забудовник стверджує, що у нього всі дозвільні документи.

Менше ніж в десяти метрах від багатоповерхівки з’явилася тимчасова огорожа будівельної території. Цей символічний паркан став лінією розмежування. Цілковите несприйняття людьми «сусідства» забудовників спричинило те, що 18 жовтня мешканці будинку буквально пішли на штурм, ламаючи огорожу будмайданчика. Сварки і штурханину тамтешніх мешканців з представниками фірми забудовника довелося припиняти патрульним поліції.
Представник фірми Віктор Петляк стверджує, що у нього є всі дозвільні документи для початку будівництва. А у планах — зведення двоповерхового будинку, кафе, дитячого майданчика і парковки. Пан Петляк не розуміє причини агресивності людей, адже фірма облагородить занедбану прибудинкову територію, встановить освітлення і відремонтує зупинку громадського транспорту. Та й парковка і дитячий майданчик жителям багатоповерхівки зовсім не завадять.
Однак людям байдуже до планів забудовника. Мешканці будинку кажуть, що їхньої думки щодо будівництва навіть не запитали, хоча абсолютна більшість із самого початку була категорично проти. З цього приводу вже зверталися до міської ради кілька місяців тому. На словах отримали підтримку, а на ділі ситуація не змінилася. Люди починають збір підписів під листом до міського голови Олександра Симчишина. Мера проситимуть розглянути на найближчій сесії питання щодо скасування дозволів і права на оренду землі, які отримав забудовник.
Директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександр Чорнієвич заявив, що його відомство займеться перевіркою документації і дозволів, які насправді є у забудовника. Також пан Чорнієвич зазначив, що забудовник не мав би починати будівництво без проведення консультацій і отримання дозволу від жителів багатоповерхівки. Але, оскільки термін оренди земельної ділянки добігає кінця в грудні цього року, то забудовник вирішив форсувати події.
«Подільські вісті» продовжуватимуть стежити за ходом подій і більш детально вивчать ситуацію з будівництвом.