Міністерство фінансів України планує до 2020 року скоротити кількість отримувачів стипендії до 15 відсотків. Такі сумнівні ініціативи нещодавно озвучив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

«Що для вас означає бути лідером?» — цікавиться арт-терапевт Валентина Бас. Охочих поділитися думками багато: «Бути собою», «Завжди мислити оптимістично», «Вести за собою людей, вмотивовану команду», «Не керувати, а скеровувати», «У якомусь сенсі випереджати свій час». Саме з такого діалогу розпочалися навчання у рамках українсько-польського проекту обміну молоддю «Лідери в дії», ініційованого Фондом «Зміцнення громад». Двадцять молодих людей з України та Польщі — представники організації Fundacja Bonum et Sapientia і активні шепетівчани — протягом п’яти днів навчалися, обмінювалися досвідом, обговорювали аспекти українсько-польських відносин та закладали фундамент плідної міжнародної співпраці.

Місце, де людина зустрічається з владою. Місце, де їй раді, посміхаються та допомагають — саме так характеризують центр надання адміністративних послуг, урочисте відкриття якого відбулося у Дунаївцях. Новостворений заклад розташувався на вулиці Красінських, 12.

Ох і не хочеться, аби канікули закінчувалися! Влітку діти розслабляються, відпочивають, отримують величезне задоволення від життя, у якому нема безкінечних уроків.

«Скажу одверто, в ліцей пішов заради того, щоб отримати права на водіння трактора і автомобіля, — каже Роман Костюк з Майдану-Олександрівського, третьокурсник Говорського аграрного професійного ліцею, що на Віньковеччині. — Вирішив, це дуже згодиться в житті. В селі нині великий попит на вмілого тракториста. І на будь-якому підприємстві роботу легко знайти. Ми з однокурсником Сашею Гарніцьким якраз після другого курсу попросилися на практику до місцевого фермера Миколи Івановича Кубаша. Помагали сіяти ячмінь, виїжджали на поля капусти з причепом. Сподобалося, по мені заняття. І роботу шукатиму на такому підприємстві у районі».