«Скажу одверто, в ліцей пішов заради того, щоб отримати права на водіння трактора і автомобіля, — каже Роман Костюк з Майдану-Олександрівського, третьокурсник Говорського аграрного професійного ліцею, що на Віньковеччині. — Вирішив, це дуже згодиться в житті. В селі нині великий попит на вмілого тракториста. І на будь-якому підприємстві роботу легко знайти. Ми з однокурсником Сашею Гарніцьким якраз після другого курсу попросилися на практику до місцевого фермера Миколи Івановича Кубаша. Помагали сіяти ячмінь, виїжджали на поля капусти з причепом. Сподобалося, по мені заняття. І роботу шукатиму на такому підприємстві у районі».

Днями на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відбувся науково-практичний круглий стіл «Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО».

Відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів спеціалістам і магістрам, випускникам Хмельницького університету управління і права.

Із червня по вересень цьогоріч проводиться Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули». Його мета — сприяти формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів, прищеплювати інтерес та повагу до рідної мови, сприяти реалізації творчих здібностей.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №915 від 23.06.2017р. «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України» призначено стипендію Кабінету Міністрів України переможниці Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учениці 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Вікторії СИТНЯК (наставник Людмила Потаковська). Виплата стипендії здійснюватиметься протягом одного навчального року, починаючи з 1 вересня 2017 р., у розмірі 2000 грн. щомісячно.