В області стартує відпочинково-оздоровчий сезон для дітей шкільного віку.

Як повідомили на обласній нараді під головуванням т. в. о. заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника, цьогоріч плануються забезпечити оздоровленням та відпочинком щонайменше 41 тисячу дітей шкільного віку, що становить тридцять відсотків від загальної кількості усіх категорій дітей. Планується оздоровити 9873 дитини  (14,5 відсотка). У цьому сезоні дітей готові прийняти 10 обласних оздоровчих закладів (8 — позаміських та 2 — санаторного типу). Також заплановано роботу 5 спеціалізованих санаторіїв, які перебувають у підпорядкуванні департаменту охорони здоров’я.
Послугами відпочинку забезпечать 31979 дітей (23,2 відсотка) у 219 закладах. Серед них — 210 пришкільних таборів з денним перебуванням (у тому числі, 50 літніх мовних таборів, 2 табори праці і відпочинку, 7 наметових містечок).
На оздоровчу кампанію заплановано виділити понад 20 мільйонів гривень. Причому, з обласного бюджету — понад 7 мільйонів  гривень — на оздоровлення і відпочинок дітей соціально незахищених категорій, понад 2 мільйони  гривень — на оздоровчі потреби дітей, які виховуються в інтернатних закладах області). З бюджетів районів та міст обласного значення передбачено залучити понад 7 мільйонів гривень, а також понад 6 мільйонів гривень позабюджетних коштів.
Оскільки вже другий рік поспіль припинено фінансування  на оздоровлення школярів Фондом соціального страхування, планується залучати до співпраці спонсорів, промислові та аграрні підприємства, малий та середній бізнес. Пріоритетним напрямом оздоровчо-виховної роботи цьогоріч визначено національно-патріотичне виховання школярів.