Відділення для тимчасового перебування нетверезих громадян можуть відкрити на базі Хмельницького міського протитуберкульозного диспансера (вул. Житецького, 22). Такими планами поділився новий очільник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач. Також він наголосив, що поки що ця ідея – на рівні планів.

В обласному департаменті охорони здоров’я планують залишити в цій будівлі поліклініку тубдиспансеру з денним стаціонаром, а також перенести туди поліклініку наркологічного диспансеру та поліклінічне відділення центру СНІДу. Якщо там буде поліклінічне відділення наркодиспансеру, при ньому можна буде відкрити відділення тимчасового перебування пацієнтів.
Витверезник можуть відкрити на базі частини старої будівлі тубдиспансеру, де зараз знаходиться притулок для безхатченків “Промінь надії”. Борис Ткач наголосив, що притулок в жодному випадку не планують виганяти чи притісняти. Зараз в старій будівлі знаходиться дирекція притулку, а поряд є недобудована споруда, куди їй запропонують переїхати.
“Туди будуть звозити осіб в нетверезому стані без травм. Якщо ж є підозра на травму – то після огляду лікаря. Обов’язковим буде спостереження медиків, але не спеціалізована допомога”, – розповів лікар.
Зараз поліція привозить нетверезих людей у лікувальні заклади, де медики їх оглядають і виключають чи підтверджують травми. Якщо травма виключається у міських жителів, то нетверезих направляють у приймальне відділення міської лікарні, якщо ж це житель області, то його скеровують у обласний наркологічний диспансер на вул. Ватутіна, 16.
Борис Ткач наголосив, що відкриття витверезника – це лише ідея, і невідомо чи вдасться її втілити в життя. Однак така потреба безумовно є, бо зараз більшість п’яничок приймає міська лікарня, що створює суттєві незручності не тільки іншим пацієнтам, а й лікарям.