Майже два роки Ванесса Малюта намагалася повернути свою доньку Діану із сиротинця. І це їй вдалося. Щаслива 22-річна мати двох дітей розповіла про свої митарства у цей неспокійний та навіть тривожний час. Хто винен у тому, що шестимісячна Діана опинилася у Будинку дитини, однозначно стверджувати не буду. Можливо, вона сама розгубилася, коли народилася друга донька, до того ж з особливими потребами, побоювалася, що не справиться з материнськими обов’язками.

І знову цвіли вишні, полум’яніли тюльпани, півонії. Весна у всій красі буяла в кожному куточку міста. Милуючись нею, насолоджуючись весняними запахами, Ганна щодня поспішала до прохідної заводу. Вона ще не знала, що то остання весна в її житті, яке обірветься так трагічно…

Після кількох місяців знайомства Валентина Ванічева та Сергій Шпулак вирішили побратися. І тільки-но вранці подали заяву, а в обідню пору молодята уже стали на весільний рушничок. Завдяки так званому “експрес-шлюбу” Валентина та Сергій не витрачали час на проходження бюрократичних процедур й одружилися максимально швидко. Хоча вартість цієї послуги не з дешевих, сягає за тисячу гривень, проте для милої, вважає наречений, навіть ладен з неба зірку дістати.

Із нетерпінням чекала Катруся літніх канікул. Бабуся Надя приїжджала у школу-інтернат, і вони їхали у село. Радісно зустрічали школярку її сестричка та двоє братів. У великій родині Катя не відчувала себе самотньою і покинутою, хоча  і зростала без матері та батька.

Був початок жовтня. Лагідне осіннє сонечко вигравало променями на золотавому листі, яке тільки почало облітати. На душі Віри Грабарчук  панував спокій. Приїхав у гості її онук, Колюня. Підійшов до неї, обійняв за плечі:
– Бабусю, я підписав контракт, йду служити…