До лічильників вже віддавна боюся підходити: наперед знаю, що нічого втішного там не побачу. І ось вчергове їх проклинаю, надто — електричний. Байдужий за злою волею нашого «народного» прем’єра А. Яценюка кружечок з набором циферок мовби суворо каже мені, пенсіонеру: «Слухай, Іване Васильовичу, не розслабляйся, а ще на одну-дві дірочки затягни паска на своїх штанях — треба за електрику платити більше! І я, глибоко обурений, проробляю, на жаль, цю вже традиційну для себе, бідака, процедуру — не заплатиш вчасно, відріжуть к бісу електродроти.
Але ж і це ще не все. Знову подорожчав проїзд у маршрутці — плати. Хлібина — теж. Плати! Перловка (а це їжа ж «пенсіонерська!») підскочила чогось на гривню. Цигарки — також на гривню. Їй-бо, самосад взявся б курити. Але на балконі він не росте. Ото ж, виходь, Ваню, на нього і кричи на все горло: «Гвалт! Наш уряд своєю «ціновою політикою» рішуче і цілеспрямовано убиває нас, українців».
Ми, покірні, вже звикли до фраз на зразок: українці дуже терплячий народ. Але ж це терпіння колись може раптово увірватися. І ніякі мільйони та мільярди не порятують тих, хто нахабно грабує народ! Так їм і треба.