Хмельниччину з робочою поїздкою відвідав міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

Робочу поїздку міністр розпочав з огляду ветеринарно-поліцейського посту поблизу села Бохни Летичівського району. Пост був створений у зв’язку з африканською чумою свиней в Україні і ускладненням епізоотичної ситуації.
З особливостями роботи посту Олександра Саєнка ознайомив голова Держпродспоживслужби області Олександр Садов’юк, який розповів, що з моменту роботи ветеринарно-поліцейського поста перевірено 93 одиниці автотранспорту. Було виявлено майже 20 автомобілів, що перевозили тварин та продукти харчування без відповідних документів. Гість зауважив, що завдання недопущення розповсюдження африканської чуми свиней є сьогодні вкрай важливим питанням і схвально оцінив роботу фахівців області у цьому напрямку.
Після цього завітали до опорної школи Летичівського НВК № 1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей», де посадовець ознайомився з умовами навчання школярів, цікавився харчуванням і дозвіллям учнів.
У Летичеві Олександр Сергійович поспілкувався з представниками районної влади та місцевої Летичівської об’єднаної територіальної громади, цікавився рівнем наповнення місцевого бюджету, проведенням децентралізаційної реформи, освоєнням коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, матеріальним забезпеченням закладів соціальної сфери, проблемами, з яким стикається місцева влада у роботі, планами на майбутнє.
У ході робочого візиту посадовець оцінив результати проведених ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка поблизу села Пирогівці Хмельницького району. Кошторисна вартість цих робіт на ділянці 2,4 кілометра склала понад 10 мільйонів гривень.
Примітно, що за останній рік ситуація з фінансуванням ремонту доріг значно поліпшилася. Однак проблемним залишається ремонт шляхів у сільській місцевості. Та посадовець висловив надію на подальшу державну підтримку та запевнив, що дорожні роботи в області активно триватимуть і надалі.
Крім того, міністр Кабіне- ту Міністрів Олександр Саєнко ознайомився з роботою  габаритно-вагового комплексу, що розташований поблизу села Пашківці Хмельницького району.
Пересувний пункт габаритно-вагового контролю належить ДП «Хмельницький облавтодор». За час роботи цього пункту здійснено перевірку 1595 транспортних засобів, виявлено 60 порушень, нараховано 15358 євро плати за проїзд.
Далі делегація вирушила до села Кузьмин Красилівського району, де оглянула місцеву загальноосвітню школу, зокрема, модульну котельню, що була встановлена у грудні минулого року за кошти інвесторів ТОВ «ІТБ ГРУП». Економічний ефект від впровадження твердопаливного котла, який працює на палетах, становить десятки тисяч гривень.
У рамках робочої поїздки Олександр Саєнко взяв участь у розширеному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації, на якому було розглянуто питання щодо підготовки житлово-комунального господарства до початку опалювального сезону, запровадження в області енергозберігаючих технологій та скорочення споживання природного газу, готовності до зими дорожньо-мостового господарства.
Міністр вручив державні та урядові нагороди. Так, відповідно до указів Президента України Петра Порошенка, орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав перший заступник голови Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану Валентин Кособуцький, а почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» удостоєний голова президії Хмельницького обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту Віктор Барбалюк.