У селі Лисець Дунаєвецького району відбулося подвійне свято — храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці та 524-та річниця від першої згадки про цей населений пункт.

Від ранку церковні дзвони сповіщали жителям села, що у Лисецькій церкві Різдва Пресвятої Богородиці служиться святкова літургія. Прихожани поспішали на урочисте богослужіння. Воно розпочались із освячення води, як і годиться. Молитвами просили миру в Україні та здоров’я усім людям.
Далі урочистості тривали у сільському Будинку культури. Вчителі та учні місцевої школи організували ярмарок, приурочений двом подіям: святу села та міжнародному Дню миру. В її організації взяли участь батьки учнів, які приготували різноманітні смаколики та ласощі. Очі радувало майстерне оформлення заходу, в якому були використані дари лисецьких садів.
Хвилиною мовчання земляки вшанували загиблого учасника АТО В. Овчарука.
З подарунками на свято завітали гості: начальник ЦНАПу Тамара Кравченко, директор КП «Благоустрій Дунаєвеччини» Валерій Поплавський, представник штабу народного депутата України О. Гереги — Г. Осадчук.
Із вітальними словами до присутніх звернулись староста села Т. Підлапушна, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Олег, директор Лисецької ЗОШ Н. Кубата.
У концертній програмі взяли участь учні школи, молодь села та фольклорно-етнографічний колектив «Бобравка».
На завершення святкового концерту всі учасники виконали пісню «Моє рідне село Лисець», яка була написана Юрієм Телячим до його 500-річчя. За лисецькою традицією, усіх присутніх пригостили запашним короваєм, який випекла місцева майстриння Галина Весела, та смачною кашею, домашньою випічкою з традиційним узваром. Вечір завершився дискотекою. У жителів села від свята залишилися незабутні враження.