Основною причиною розвитку інфаркту міокарда є атеросклероз коронарних артерій. Провокують напругу нервове перенапруження, тяжка фізична робота, активне куріння, перевантаження шлунка їжею, алкоголь. Лікування рослинами може бути тільки допоміжним засобом. Роль лікарських рослин значно підвищується саме у відновлювальний період лікування, який починається вже з 3-4 тижня хвороби.

Татарник колючий — це відомий багатьом чортополох. Надзвичайно цілюща вся рослина татарника. В народі знали, що листя та квіти його допомагають тонізувати серцеву діяльність. Однак пити ліки слід дуже обережно, оскільки у людей, схильних до гіпертонії, підвищується тиск.

Інтернет відкритий для всіх, відповідно кожен з нас і має доступ до нього. Проте сьогодні — це не просто віртуальна енциклопедія, а й своєрідний ринок: хочеш купити квитки чи кросівки, забронювати місце в готелі, замовити піцу додому — все, що бажаєш, можна отримати, увійшовши на відповідний сайт. Спочатку це було просто зручно, але тепер — небезпечно. Обманщики добрались і до Інтернет-простору. Ми вирішили знайти спритників, які нібито здають житло в довгострокову оренду в Хмельницькому. Варто сказати, що є певні ознаки, за якими можна визначити шахраїв-власників квартир. Заходимо на популярний сайт ОLX.

Доброго дня, шановний пане міністре! Виступаючи якось по телевізору, ви казали, що дуже часто антирейдерська комісія Міністерства юстиції не може ніяким чином вплинути на проблемну ситуацію, оскільки фактично жодних порушень з боку орендаря нема, адже власники земельних паїв підписують договори оренди, не читаючи їх і лише потім виявляють якісь проблемні моменти. Скажіть, будь ласка, як правильно оформити такий договір, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як за наявності договору можна його змінити чи розірвати?
Олег Макогон.

"Чи можете роз’яснити, які документи мають бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?" Микола СТЕЦЕНКО.