Лисиця звичайна — справжня красуня. Вона досить поширена в нашому краї. Мешкає в лісах, на долинах і в полях, останнім часом навіть у залишених господарями сільських обійстях. Оскільки виводить потомство в норах, де  новонародженим ні хижаки, ні негода не шкодять, то практично весь приплід виживає. А якщо щільність рудохвостих надто висока, жди біди і для природи, і для людей.

Абонплата — доволі підступна річ: користуєшся ти послугою чи ні — треба платити. Поки нам усім щастить, що не запровадили цей механізм для газо- та електропостачання. Хоча розмови про таку неприємність точаться останніми роками. Але у сфері зв’язку абонплата — це «традиція». Ми її платили завжди й платитимемо надалі. Але іноді цей обов’язковий платіж стає доволі обтяжливим бо, якщо покинув домівку надовго, телефоном не користуєшся, то гроші все одно треба віддавати.

Доведено, що наше тіло — це відображення наших думок і почуттів, воно обов’язково  відреагує на все, що трапляється з нами. Часто причиною виникнення хвороби стають психологічні порушення, і якщо ви вмієте слухати своє тіло, то, звичайно, помітите, коли бувається щось не так. Кожна хвороба, навіть така як головний біль, потребує очищення організму, однак спершу слід очистити душу від негативу. Коли у мене був стрес, то я могла відчувати біль у нижній частині спини, у колінах, шлунку, тіло ставало наче ватяним, ноги підкошувалися. Тепер я навчилася володіти собою, бо зрозуміла, що процес лікування будь-якої хвороби — це насамперед  робота над собою. Треба привести свої думки, наміри до стану гармонії і рівноваги. І разом з тим взятися за очищення організму від шлаків, правильно харчуватися, регулярно займатися фізкультурою.  
Починайте свій ранок з усмішки і молитви. Живіть з вірою у зцілення організму, намагайтеся якомога менше вживати хімічних засобів.

Добрий день, пане міністре! Нам видали пенсійні картки, тепер усі бояться, що в них можуть викрасти картки і зняти з них гроші, бо в газеті писали, що таке вже було. Скажіть, що робити в таких випадках і чи можна повернути викрадені з картки гроші?
Олексій НАУМОВ.

Вітаю Вас, шановний міністре. Мій чоловік два роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на три місяці і знову пішов захищати країну. Чи може він отримати землю, куди для цього звертатися?
Валентина Остапок.