Нинішня осінь видалася дощовою. І зима не за горами. А там теж пильнуй, аби чоботи не промокали, бо погода взимку знаємо яка. Отож, важливо правильно доглядати за своїм взуттям, догоджати йому, аби довше служило. Тим більше сьогодні, коли ціна пари чобіт мало не космічною більшості з нас видається.
 Отже, як правильно і швидко висушити взуття, яке промокло наскрізь?

Доброго дня, редакціє! Ми з чоловіком маємо приємну новину, бо в нас народилася дитина. Але і я, і чоловік прописані в одному місті, а проживаємо і народжували в іншому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому?
Ілона КОРШУН, м. Кам’янець-Подільський.

Військовий психолог і ветеран АТО Андрій Козінчук допомагає українським військовим адаптуватися до цивільного життя після війни на сході впродовж останніх трьох років. Разом із громадською організацією «Побратими» йому вдалося допомогти сотні ветеранів та їхнім родичам знайти себе поза фронтом. Андрій розповів Громадському телебаченню про найскладніші випадки в кар’єрі, форму роботи психологів на лінії розмежування, та як іноземні фахівці допомагають українським солдатам.

У мене є пай, який я хочу здати в оренду нашому місцевому фермеру. Прошу детально роз’яснити, як мені поступати і що робити, щоб не стати жертвою обману чи, не приведи Господи, попастися на вудку рейдерів.
Сергій Гапчук. 

Основною причиною розвитку інфаркту міокарда є атеросклероз коронарних артерій. Провокують напругу нервове перенапруження, тяжка фізична робота, активне куріння, перевантаження шлунка їжею, алкоголь. Лікування рослинами може бути тільки допоміжним засобом. Роль лікарських рослин значно підвищується саме у відновлювальний період лікування, який починається вже з 3-4 тижня хвороби.