Діти – громадяни України, які не досягли шістнадцяти років, – не мають право самостійно залишати  територію України. Щодо їх виїзду за кордон встановлений певний порядок та правила перетину українського кордону. Пр цей порядок ми попросили розповісти начальника відділу з питань нотаріату головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Наталю Олександрівну МУЛЯР:

Допомогти хворим на нецукровий діабет може звичайний горох.

9 лютого цього року Президент України Петро Порошенко підписав зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування», які, власне, і прояснили деякі питання щодо статусу старости села, селища.

До пенсії — рік чи два, а на роботі уже скоса подивляються і, здається, тільки й чекають найменшого приводу, аби швидше вас спекатися... Але, вважайте, ваші права гарантовані й захищені Конституцією. І ніхто не має права їх порушувати.
Більше того, держава не лише забезпечує право на працю для громадян передпенсійного і пенсійного віку, а й запроваджує додаткові гарантії захисту їхніх трудових прав.
 Так, зокрема, у квітні 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку». Докладніше про це розповідає начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та освіти головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Зоряна ДАВИДЧУК:

25 березня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оформлення спадщини».