З цією людиною приємно спілкуватися завжди. Здається, він ніколи не буває роздратованим чи засмученим. Завжди готовий вислухати та прийти на допомогу. Його невидима аура – це суцільний оптимізм та життєлюбність. У той же час він – вимогливий, принциповий керівник, якого поважають і люблять підлеглі.
— Він у нас справедливий, — так кажуть люди. – Якщо когось і критикує, то за діло. Бо сам – взірець порядності у роботі, обов’язковості та самовідданості.
 Йдеться про Віталія Тадеушовича Світану, який днями відзначив шістдесятилітній ювілей.

22 червня виповнилося б 90 років із дня народження  Марії Юріївни Слободян. 

Ситуацію, про яку розповімо сьогодні, можна назвати по-різному, помилкою, халатністю чи серйозним недбальством. Через дії Державної виконавчої служби в Хмельницькій області, пенсіонерка з Хмельницького ледь не залишилася без квартири.

Пригощали нас на щедрій Віньковеччині. Як водиться, хліб і до хліба. Духмяний буханець смакував: сонячний, добре випечений, ситний, хазяйський хліб! А пече його місцевий, нетечинецький підприємець. Пекарня в Нетечинцях — єдина в районі, тож вирішили познайомитися з господарем, який організував цю справу.
Підприємство розмістилося у відбудованих приміщеннях колишнього колгоспу. Умиротворені благословенним духом і домашнім смаком печених хлібів та булочок, розмовляємо з господарем.

У мирному житті Євген Красуцький, отримавши медичну освіту, працював зубним лікарем, приватним підприємцем. Строкову службу проходив в ракетній дивізії, автомат тримав у руках кілька разів. Та в 2014 році, коли на сході країни розпочалися бойові дії, знайомий з військкомату попросив пройти 10-денні військові збори, які, як виявилося, розтягнулися на рік…
Був призваний у 8-й полк спецпризначення (нині – війська спеціальних операцій), де пройшов жорсткий, інтенсивний 1,5-місячний вишкіл. Подобалося, бо готували професійно. Його включили у штат ДРГ сан-інструктором з обов’язками надання невідкладної меддопомоги (група складалася з розвідника, снайпера, сапера, зв’язківця та ін.).