У Києві завершилися літні легкоатлетичні всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки. Збірна Хмельниччини, до складу якої увійшло чотирнадцять легкоатлетів віком від 36 до 77 років, здобула друге місце в третій групі.

Медалями в індивідуальному заліку нагороджувалися спортсмени в кожному виді за міжнародним рейтингом, що враховує вік і показаний результат, який дає змогу порівняти виступи всіх учасників (від 35 до 110 років). Тож «золото» і «срібло» дісталося Олені Поблічко в метанні диска і штовханні ядра серед жінок. У цих же видах дві «бронзи» здобула Євгенія Янкун. Обидві спортсменки з Кам’янця-Подільського. А найдосвідченіший 77-річний Володимир Бохонський з Ярмолинець отримав «срібло» в спортивній ходьбі на 5000 м.
До числа призерів у своїх вікових групах пробилися ще група наших земляків. Найбільше їх з Кам’янця-Подільського. Це Михайло Моспан (50-55 років, перше місце у бігу на 800 та 1500 м), Олександр Ткачук (55-59 рр., перше місце в стрибках у висоту), Валентин Ліпіч (50-55 рр., другий у бігу на 200 м та в стрибках у довжину, третій у бігу на 100 м), Леонід Щербина (60-64 рр., другий — у штовханні ядра). Представник Шепетівщини Руслан Тимощук у групі 35-39 років фінішував третім на 100 та 200 метрів. Друге місце в славутчанина Олександра Музалевського (50-54 рр., біг на 800 м). Перемогу на цій же дистанції святкував Володимир Бохонський (75-79 рр.). Найшвидшим у ходьбі на 5000 м був красилівчанин Микола Оніщук (65-69 років). Серед хмельничан відзначилися Олександр Нагуляк (55-59 рр., треті місця в бігу на 800 та 1500 м), Юрій Адамков (55-59 рр., друге місце у бігу на 10000 м) та Микола Стойко (50-54 рр., третє місце в бігу на 1500 м).