«Кубок президента Туреччини» — один з найпрестижніших боксерських турнірів у світі.
На нього з’їхалися найсильніші спортсмени з чотирнадцяти країн. Переважна більшість з них боролася не лише за призи цих змагань,  а й за путівки на зимовий чемпіонат, що є фактично кваліфікацією на Олімпійські ігри-2016. Українці вибороли десять нагород.  Відрадно, що серед них був і наш земляк. Хмельничанин Владислав Вєтошкін показав яскравий бокс у ваговій категорії 56 кг.
Він виграв у красивому стилі всі поєдинки й завоював золоту медаль, ставши відкриттям турніру.
До речі, на змаганнях у Туреччині серед трьох співвітчизниць виступала й Марія Боруца з нашої області. На жаль, медальна висота їй не скорилася. А от черкащанка Марина Мальована здобула «бронзу».