У Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 18 років.

На татамі боролися за медалі 325 юнаків і 125 дівчат 1999-2001 років народження з 22 регіонів країни.
Представники Хмельниччини спромоглися вибороти п’ять нагород. Чемпіонське звання у ваговій категорії 66 кг серед юнаків здобув Станіслав Семков із Дунаєвець.
У турнірі дівчат срібні медалі дісталися Анастасії Врублевській (в к. 52 кг) та Аллі Онищук (57 кг). Анна Слободянюк (+70 кг) задовольнилась «бронзою».
У командних протистояннях «стінка на стінку» наша збірна у складі Дарини Волощук, Анастасії Врублевської, Ірини та Анни Слободянюк перемогла львів’янок у поєдинку за третє місце. Цей чемпіонат став першим етапом відбору до юнацької збірної України, яка 1-3 липня візьме участь у чемпіонаті Європи серед однолітків у Фінляндії.