Стабільно на високому рівні виступають вихованці  обласної комплексної ДЮСШ «Колос» на змаганнях з кульової стрільби.

Нещодавно вони здобули  чотири бронзових медалі  на  чемпіонаті України серед дорослих. А чемпіонат України серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл олімпійського резерву та училищ фізичної культури приніс ще  більше нагород. Виконуючи у перший день змагань вправу ГП-11а – стрільба по рухомій мішені, змішаний біг (20 пострілів швидкого та 20 повільного бігу у довільному порядку)  Крістіна Гілевич, Маргарита Тарканій та Саманта Лаврова зовсім небагато поступились дуже сильній команді з Вінниці, у складі якої виступала цьогорічна чемпіонка Європи Вікторія Стецюра.
Та вже наступного дня, проявивши неабияку витримку та майстерність, наші дівчата здобули впевнену перемогу у вправі ГП-11. Після першої половини вправи – 20 пострілів повільного бігу – команда вийшла у лідери. Другу половину вправи – 20 по-
стрілів швидкого бігу – дівчата
відстріляли ще краще. У підсумку перевага над найближчими суперницями склала 60 очок. Такого на змаганнях цього рівня ще не було.
Вдалим був і виступ  команди  юніорів у складі Дениса Баблюка, Андрія Матюхіна, Богдана Козака та Дмитра Дмитрійчука, які завоювали четверте та п’яте місця.
Представники Хмельницької  ДЮСШ № 2, яка ще не так давно була однією з кращих в Україні, вихованці якої регулярно здобували нагороди як на всеукраїнських, так і на міжнародних змаганнях, залишилися не тільки без нагород, але взагалі не здобули жодного залікового бала. І це, незважаючи на те, що школа має одну з кращих баз в Україні та добре забезпечена зброєю й інвентарем.