У м. Декешчаба (Угорщина) відбувся п’ятий, заключний етап міжнародних дитячих змагань із фехтування на шпагах “Olimpici”. Вони стартували в листопаді і тривали протягом шести місяців. Кожен етап проводився для кількох вікових груп послідовно в різних містах Угорщини.

Представники Хмельницького фехтувального клубу не лише набиралися досвіду на такому престижному спортивному форумі, але й боролися за високі місця. Так, серед хлопчиків 2005 року народження в змаганнях взяли участь 119 юних мушкетерів з Болгарії, Англії, Угорщини, Румунії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Сербії та України. Здобувши шосте місце, Даніїл Мазур за підсумками п’яти турів став переможцем. Брати Віктор та Артем Мельники фінішували у загальному заліку на 19-й та 39-й позиціях відповідно.
У змаганнях дівчаток 2003 р. н. серед 138 спортсменок з одинадцяти країн Єва Мазур посіла підсумкове шосте місце. Це найкращий результат серед українок.