У Скадовську Херсонської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. Виступали  понад 300 спортсменів з 23 областей та столиці.

Помітними на цих престижних змаганнях були представники Хмельниччини. Серед жінок у ваговій категорії 53 кг відзначилася найлегша спортсменка Ангеліна Ломачинська (48,56 кг) з Макова Дунаєвецького району, котра стала чемпіонкою, набравши в сумі двоборства 165 кг (ривок 75 кг + поштовх 90 кг).
У чоловіків (вагова катергорія 85 кг) першість виборов Володимир Болгарін (Луганська/Хмельницька області) з результатом 335 кг (160 кг + 175 кг) (на фото).  «Срібло» здобули:  у ваговій категорії 62 кг Ярослав Заболотний з Макова – 238 кг (105 кг + 133 кг)  та кам’янчанин Андрій Остапюк   у ваговій категорії понад 105 кг — 385 кг (175 кг + 210 кг). Він поступився чемпіону лише за більшої власної ваги.
Володимир Мулик з Волочиська вперше підкорив норматив майстра спорту —  275 кг (125 кг + 150 кг), зайнявши п’яте  місце серед атлетів до 77 кг. Вагомі залікові очки нашій команді також додали Денис Дубицький (в.к. 56 кг) та Володимир Білоус (в.к. +105 кг) з Летави Чемеровецького району (восьмі місця); Богдан Попек з Волочиська (в.к. 105 кг, п’яте місце).
У підсумку чоловіча збірна області опинилася на п’ятій сходинці.