Чемпіонат Європи з боксу серед школярів гостинно прийняла столиця Хорватії – Загреб. Виступали посланці 26 держав. Україна, пропустивши вперед Росію, посіла другу сходинку.

На рахунку наших співвітчизників одинадцять медалей різного гатунку. Честь України  з-поміж інших захищали два вихованці Хмельницької ДЮСШ -2 «Авангард» та спортклубу «Епіцентр».
Андрій Гринник у ваговій категорії 65 кг дійшов до фіналу, де в рівній боротьбі поступився ірландцю. Отож у Андрія срібна медаль. Данило Скрупський посів п’яте місце в категорії 56 кг. За оцінками фахівців, він боксував краще  за суперника в чвертьфінальному  бою, але судді  віддали перемогу останньому, тим самим позбавивши нашого перспективного земляка медалі.