Хоч  минулої суботи було холодно, віддані прихильники футболу прийшли на хмельницький стадіон «Поділля» підтримати рідну команду, яка перебуває в аутсайдерах і саме зараз потребує уболівальницького плеча.

Спершу вони були приємно вражені побаченим: спортивна споруда вабила красою бігових доріжок із сучасним покриттям, яке нарешті, після багаторічної епопеї, з’явилося на стадіоні. До речі, Хмельницький досі був єдиним обласним центром, що не мав синтетичного покриття для занять легкою атлетикою на відкритому повітрі. І ось давно омріяне збулося.
Наші футболісти, які цього дня зустрічалися в рамках чемпіонату України серед команд другої ліги з «Тепловиком» із Івано-Франківська, зробили все, аби порадувати своїх прихильників і заодно відзначити оновлення спортарени. Правда, «Поділля» змусило нас похвилюватися в перші хвилини. Суперник міг відзначитися, але фортуна була на боці хмельничан. Далі гра вирівнялася, господарі, хоч їм і бракувало майтерності, моментами затискали івано-франківців у штрафному майданчику, небезпечно подавали кутові. Тоді вже гостям щастило виходити сухими з води.
Після перепочинку подоляни захопили ініціативу: небезпечно атакували, вміло захищалися. То й логічніше, що саме вони відкрили рахунок: на 70-й хвилині відзначився Колесников. Звичайно, такий перебіг подій не влаштовував гостей, які виглядали на зеленому газоні досить переконливо, вміло комбінували. Незабаром Боришкевич робить рахунок нічийним – 1:1. Непоступлива боротьба й далі точилася на кожному клаптику поля, а в одному з епізодів завершилася призначенням одинадцятиметрового у ворота «Поділля». На щастя, кращий бомбардир чемпіонату Худоб’як схибив, пославши м’яч вище поперечини.
Далі спрацювало футбольне правило: не забиваєш ти, то забивають тобі. Хмельничанин Якубов стрімко пішов уперед і за меж штрафного майданчика пробив влучно. Голкіпер був застуканий зненацька — 2:1. Часу гостям залишалося обмаль, щоб щось вдіяти. Перемога «Поділля» стала для Аркадія Баталова першою на тренерському містку команди.
Інші матчі туру завершилися так: «Кремінь» — «Суднобудівник» — 3:0, «Жемчужина» — «Іллічівець-2» — 3:1, «Кристал» — «Енергія» — 1:1, «Мир» — «Реал Фарма» — 0:2, «Рух» — «Арсенал-Київщина» — 5:1, «Нива-В» — «Інгулець-2» — 2:1, «Нікополь-НПГУ» — «Балкани» — 1:3. Запорізький «Металург» у цьому турі відпочивав.
Наступну зустріч хмельничани проведуть 21 жовтня в Одесі, де їхнім суперником буде «Реал Фарма».