Кубок України серед дорослих та чемпіонат серед юніорів  з кульової стрільби відбувся у  Вінниці.

Досить вдало виступили наші земляки. Срібну медаль серед дорослих завоював учень Хмельницької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Денис Баблюк. Вийшовши у півфінал, Денис впевнено, з рахунком 6:0, переміг чемпіона світу та дворазового чемпіона Європи Максима Бабушка з Вінниці. У фіналі на нього чекав ще більш досвідчений і титулований  суперник – чотириразовий  чемпіон Європи та триразовий чемпіон світу Ігор Кізима зі Львова. Денис поступився йому з рахунком 5:7.
Далося взнаки те, що наш спортсмен стріляє з гвинтівки, вік якої у півтора рази більший за його власний. Такою зброєю на змаганнях високого рангу вже багато років ніхто не користується. Денису лише чотирнадцять, а він вже на рівних змагається з найсильнішими дорослими спортсменами країни. При умові забезпечення сучасною зброєю його результати були би ще кращими. Додам, що талановитий стрілець здобув ще дві срібні нагороди  у змаганнях серед юніорів. Бронзова  медаль у ще однієї представниці ДЮСШ «Колос» Крістіни Гілевич.
І ще про одні змагання. Традиційний чемпіонат області з кульової стрільби серед ветеранів, організований обласною федерацією та обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пройшов у Хмельницькому. Перемогу серед жінок здобула майстер спорту Віра Шадріна, серед чоловіків – учасник АТО, співробітник національної поліції, майстер спорту міжнародного класу Сергій Жук.