Останній тур першого кола чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги сюрпризу для уболівальників хмельницького «Поділля» не приніс.

Подоляни зустрічалися в Маріуполі з місцевим «Іллічівцем-2». Матч проходив драматично. Господарі відкрили рахунок на вісімнадцятій хвилині. Відзначився Білокінь. Далі на полі точилася рівна боротьба. Маріупольцям вдалося втримати перевагу до перерви.
Однак на початку другого тайму хмельничанин Якубов зрівняв рахунок. Невдовзі Савін вивів господарів уперед – 2:1. Та раділи вони не довго: вже через дві хвилини подолянин Бабак посилає м’яч у сітку суперників – 2:2. Йшла остання хвилина. Здавалося, гості доб’ються заслуженої нічиєї. Але під самісіньку завісу зустрічі після розіграшу кутового маріуполець Ряшко ставить  переможну крапку – 3:2.
Інші матчі туру завершилися так: «Металург» Запоріжжя — «Жемчужина» Одеса – 0:1, «Суднобудівник» Миколаїв – «Мир» Горностаївка – 2:2, «Нікополь-НПГУ» – «Кремінь» Кременчук – 2:3, «Тепловик» Івано-Франківськ – «Інгулець-2» Петрове – 1:1, «Реал Фарма» Одеса – «Нива-В» Вінниця – 2:1, «Енергія» Нова Каховка – «Рух» Винники – 2:1, «Балкани» Зоря – «Кристал» Херсон – 2:2.
Лідирує «Кремінь» – 42 очки. «Жемчужина» і «Рух» набрали по 40. Хмельничани з сімома очками на останньому місці.