Минулої суботи розпочався футбольний сезон у другій лізі чемпіонату України.

Хмельницьке  «Поділля» в стартовому матчі другого кола приймало команду «Нікополь-НПГУ». Поєдинок  для господарів почався з прикрощів: на одинадцятій хвилині в їхні ворота суддя призначив пенальті. Дмитро Махнєв пробив влучно. Молодий колектив подолян не впав духом, а наполегливо й самовіддано боровся на кожному клаптику поля. Наші хлопці  до перерви мали кілька слушних нагод  відзначитися, але м’яч летів мимо воріт.  А на останній хвилині тайму сталася ще одна неприємність: через вилучення футболіста хмельничани залишилися в меншості.
Після перепочинку темп гри дещо впав, зав’язалася позиційна боротьба. Після кількох вдалих замін хмельничани знову посилили натиск. І на радість трибун забили гол. Правда, через офсайд суддя не зарахував його. Це додало господарям ще більше спортивної злості. На 84-й хвилині Кирило Бабак красивим ударом головою посилає м’яч у сітку. Нічия – 1:1.
У інших матчах  зафіксовано такі результати: «Інгулець-2» Петрове – «Суднобудівник» Миколаїв – 3:0, «Мир» Горностаївка – «Кремінь» Кременчук – 3:1, «Арсенал-Київщина» Біла Церква – «Іллічівець-2» Маріуполь – 0:2, «Нива-В» Вінниця – «Балкани» Зоря – 0:2, «Рух» Винники – «Металург» Запоріжжя – 6:1, «Тепловик» Івано-Франківськ – «Енергія» Нова Каховка – 3:1.
Турнірну таблицю з 47 очками очолив «Рух».  Хмельничани з 11 очками на  сімнадцятому місці.