Відбулися ігри першого попереднього етапу чергового розіграшу Кубка України з футболу.

Хмельницьке «Поділля» приймало вінницьку «Ниву». Все вирішилося вже в першому таймі, коли гості забили три голи. Після перерви господарі зуміли відквитати один м’яч, але на більше не спромоглися. Отож одразу зійшли з кубкової дистанції, бо на цьому етапі відбувається лише одна зустріч.
Волочиський «Агробізнес» з великими труднощами пробився далі. Зустрічаючись у гостях з командою «Тернопіль», наші земляки на останній хвилині основного часу зуміли врятуватися від поразки з пенальті — 1:1. Додатковий час теж не виявив переможця. Пенальті краще пробили волочисці. Це й забезпечило їм успіх.
Інші матчі завершилися так: «Металург» Запоріжжя — «Полісся» Житомир 0:2, «Чайка» Петропавлівська Борщагівка — «Рух» Винники — 0:2, «Нікополь» — «Мир» Горностаївка — 1:0, «Демня» Демня — «Дніпро» Дніпро» — 2:1, «Металіст 1925» Харків — «Нива» Тернопіль — 2:2 ( пенальті — 3:4 ), ФК «Львів» — «Кремінь» Кременчук — 2:0, «Арсенал — Київщина» Біла Церква — «Прикарпаття» Івано-Франківськ — 0:3, «Дніпро-1» Дніпро — «Буковина» Чернівці — 5:0, «Реал Фарма» Одеса — «Енергія» Нова Каховка» — 1:3.