Четвертий тур чемпіонату України з футболу в другій лізі викликав в уболівальників Хмельниччини надію й розчарування.

Лиш увійшовши цього сезону в професійну лігу, волочиський «Агробізнес» почувається впевнено. Три матчі поспіль наші земляки виграли й стали одноосібними лідерами. У звітному  поєдинку у Волочиську з ФК «Тернопіль» вони знову здобули перемогу. На сьомій хвилині волочисець Груша відкрив рахунок. Правда, до перерви гості відновили рівновагу – 1:1.
Наполегливі атаки «Агробізнеса» увінчалися  голом Скакуна на 72-й хвилині – 2:1.
Хмельницьке «Поділля», на тренерському містку якого з’явився  відомий у минулому футболіст Віталій Костишен, знову засмутило. В рідних стінах  подоляни поступилися «Скалі» зі Стрия – 0:2.
Інші  матчі в групі «А» завершилися так: «Нива» Тернопіль – «Прикарпаття»  Івано-Франківськ – 0:1, «Арсенал-Київщина» Біла Церква – «Нива-В» Вінниця -0:1, «Полісся» Житомир ФК «Львів» - 0:3.