Досить напружено проходили поєдинки третього туру чемпіонату України з футзалу в екстра-лізі.

Хмельницький «Сокіл» зустрічався в Покровському з місцевим «Титаном». Наші хлопці почали матч досить впевнено. Вже до тринадцятої хвилини гості  вели 2:0
(відзначилися Лисенко і Хамдамов). До перерви господарі скоротили рахунок. А на початку другого тайму зрівняли його.
Подоляни, відбивши натиск суперників, знову вийшли вперед. Цього разу гол забив Педяш, який виявився ювілейним, п’ятдесятим для гравця за час виступів у екстра-лізі. Гості могли ще відзначитися, але втратили хороші нагоди. «Титан» же героїчними зусиллями вирвав нічию – 3:3.
У  інших матчах туру зафіксовано такі результати: «Ураган» Івано-Франківськ – «ІнБев-НПУ» Житомир-Київ -3:3, «Епіцентр К Авангард» Одеса – «Юні-Ламан» Одеса – 3:5, «ХІТ» Київ – «Кардинал-Рівне» – 3:1, «Продексім» Херсон – «Енергія» Львів – 3:1.
Одразу в лідерах три команди: «Сокіл», «ХІТ» і «Продексім», які набрали по 7 очок. Аутсайдер серед десяти колективів – «Епіцентр К Авангард» – 0 очок.