У середу, 24 січня, Президент України підписав «Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів України щодо особливостей несення військової служби в умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці».

Людина, яка прагне волі, не чекає, поки подадуть “готове”, а вимагає створити можливості, щоб досягати, не прагне багатства, а заможності для своєї сім’ї. Ось така сутність закладена в нас, українців, вважає Павло Жебрівський, політик, колишній керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, колишній аудитор НАБУ, автор книг про державу та українців.

Плужненська сільська рада звертається до усіх, хто має можливість, долучитися до збору коштів, аби купити для бригади Юрія Джирика вкрай необхідний транспорт.

Від початку повномасштабної війни в Україні жителі Баварії неодноразово підтримували кам’янчан — передавали вантажі для поранених військових, переселенців, дітей. Ось і днями до міста над Смотричем завітала делегація з Німеччини. І знову не з порожніми руками. Представники організації Bad Brückenau hilft e. V. привезли для рятувальних служб громади  спеціальний пожежний автомобіль, укомплектований різним начинням. Для відділення невідкладної допомоги міської лікарні, де відновлюються також наші воїни, — апарат УЗД, пральну і сушильну машини, медикаменти і перев’язувальні матеріали тощо. А навчально-реабілітаційний центр від німецьких друзів отримав багатофункціональне ліжко для реабілітації, подарунки, теплі дитячі речі, зв’язані руками небайдужих баварців.

У Вінниці розробили пристрій для виявлення мін на полях, який монтується на звичайну сільгосптехніку. Про це у Фейсбуці повідомив голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.