Вчора, 18 січня, на річці Південний Буг відбулася зустріч рятувальників та журналістів, під час якої перші нагадали усі правила безпеки під час занурення в ополонку, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.


Урядовий контактний центр відкрив онлайн-платформу з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547), повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.


За повідомленням пресслужби Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Хмельницьким обласним центром соціальних служб шукає сім’ї, які готові тимчасово доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Через сильні вітри у Хмельницькій області продовжують знеструмлюватися населені пункти, проте енергетики активно вирішують цю проблему, повідомляє пресслужба АТ «Хмельницькобленерго».

На Хмельниччині оголошено про штормове попередження першого рівня небезпечності, це загрожує частковому або повному знеструмленню населених пунктів області, повідомляє пресслужба Хмельницькобленерго.