На Хмельниччині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей.
Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.
Мета проєкту — захистити права дитини, забезпечити її найкращі інтереси та не допустити повторної травматизації, віктимізації під час кримінального провадження.

15 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення, що на одній із вулиць Хмельницького спалахнув дах житлового будинку. Про пожежу сповістив власник домівки.

Управління культури і туризму оголошує прийом документів на здобуття міської премії імені Богдана Хмельницького та міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень.
Подати документи можна до 01.08.2024 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 30.
Телефон: (0382) 70-35-25
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Положення про міську премію імені Богдана Хмельницького у галузі культури і мистецтва.
Положення про міську премію імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень.

Публічне акціонерне товариство “Хмельницькобленерго” 14 червня оголосило тендер на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

У ніч на 14 червня на території Хмельницької області пролунала низка вибухів, в тому числі – повторних. Моніторингові канали повідомили про роботу ППО та чергову спробу атаки ворожими безпілотниками на Старокостянтинів.