За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 14 травня 2020 року, підтверджено захворювання на COVID-19 у 14 працівників  Хмельницької АЕС.

Наразі продовжується тестування контактних осіб на COVID-19 та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.
Станом на 14 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 57 осіб, серед яких 12 дітей, 14 працівників ХАЕС, 1 медпрацівник. З яких, 1 пацієнт одужав, 1 — летальний випадок. З числа хворих 14 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 1 особа — в Славутській центральній лікарні, 40 осіб – на самоізоляції. За минулу добу зареєстрований 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Лабораторні дослідження тривають.
На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 190 осіб на самоізоляції, 2 особи – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 447 осіб.