15, 16, 17 вересня 2019 р. з 16.00 до 20.00 містян то гостей Хмельницького (вул. Проскурівська, 22-24) ознайомлять із вправами цігун вчення Фалуньгун, які мають оздоровчий ефект.

Минулої суботи на плацу Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького присягу на вірність народу України урочисто склали 401 вчорашній абітурієнт, які відтепер гордо звуться курсантами.

У Києві уперше на регульованому пішохідному переході встановили LED-бруківку, яка виконує функцію додаткової світлової індикації.

10 вересня звільнені з російської колонії українські політв’язні Олег Сенцов і Олександр Кольченко провели спільну пресконференцію. Подія викликала велику увагу працівників масмедіа: на захід зареєструвалося 360 журналістів. Запитання були абсолютно різного характеру – серйозні і не дуже. В один момент Сенцов не витримав і сказав, що він не хоче відповідати на «пусті запитання» на кшталт – що ви вперше скуштували на українській землі?

на 154 посади в оперативних підрозділах семи територіальних управлінь Державного бюро розслідувань. Прийом документів триватиме до 1 жовтня включно.