COVID-19
У Міністерстві охорони здоров’я вважають, що Донецька і Луганська області не готові до ослаблення карантину. Згідно з оновленими епідеміологічними показниками на Донбасі населення не охоплене тестуванням на коронавірус. До ослаблення карантину не готові  Київ і ще 11 областей.

Напередодні Дня Конституції України, Хмельницька АЕС безплатно передала квартири працівникам, що потребували покращення житлових умов.

Слідчі Служби безпеки України для встановлення всіх обставин, на які можливо вплинула діяльність та бездіяльність посадовців, розслідує причини руйнівних повеней на заході України за статтею «Екоцид»* Кримінального кодексу України 

Поліська митниця Держмитслужби Повідомляємо, що для зручності громадян та представників бізнесу, що планують перетинати кордон Держмитслужба оновила інтерактивну карту, на якій позначені закриті і відкриті пункти пропуску з українського боку. На карті показані аеропорти, які відновили міжнародне сполучення, відкриті морські порти та залізничні пункти пропуску.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього директора одного із державних підприємств лісового господарства Рівненської області. Він обвинувачується у привласнені майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо  великих розмірах.