23 травня – День Героїв, 820-й день спротиву повномасштабній російській агресії у священній для українців національно- визвольній війні, яка триває з 20 лютого 2014 року. А завтра минає 2 роки і три місяці від 24 лютого 2022 року – чорного дня повномасштабного рашистського вторгнення, яке знову принесло на святу українську землю ріки крові, розруху, тисячі загиблих і поранених українських чоловіків, жінок і дітей. У війні ХХІ століття на захист рідної землі піднялися проти жорстокого, підступного ворога українські Герої і Героїні, які виявляють гідну стійкість, витримку, мужність, відвагу, незламність, єдність перед набагато більшими силами загарбника.

З нагоди відзначення Дня Героїв у Хмельницькому академічному обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбулися урочистості і театралізоване дійство «Щоденники незламності».
Під час офіційної частини майже пів сотні військовим, жителям Хмельницької міської територіальної громади, вручили відзнаки міського голови «Воля та мужність», а також подарунки та матеріальну допомогу. Замість багатьох виходили на сцену дружини, матері, діти, бо самі хлопці на передовій. Цієї відзнаки вони удостоєні за проявлені волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов’язку та з нагоди відзначення – Дня Героїв:
Чотирьом родинам захисників подарували квартири, дев’ятьом захисникам вручили сертифікати про надання грошової компенсації для отримання житла.

«Я щиро вірю, що у цій боротьбі ми переможемо, бо у нас немає іншого вибору. Ми зобов’язані перемогти та будувати нову Україну в пам’ять усіх наших загиблих, заради наших дітей та онуків. Ще раз дякую усім воїнам, які сьогодні у залі. Маю честь сьогодні відзначити вас однією з найвищих відзнак громади – «Воля та мужність». Воля, свобода – це те, що робить нас людиною, а завдяки мужності чоловіків і жінок, завдяки справжнім Героям Україна тримається», - зазначив хмельницький міський голова Олександр Симчишин, звертаючись до присутніх.
Слава Україні! Героям слава!